Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atkritumus var šķirot arī Vaiņodes novadā 3

SIA "Liepājas RAS" informē, ka sākot ar šo nedēļu, Vaiņodes novada iedzīvotājiem ir iespēja izmantot sadzīves atkritumu konteinerus PET pudeļu, stikla taras un nolietoto elektroierīču šķirošanai. Tie, sadarbībā ar novada domi, novietoti Vaiņodes novada komunālās nodaļas teritorijā, Vienības ielā 6. Atkritumu šķirošanas iespēja  iedzīvotājiem tiek piedāvāta bez maksas.

Atkritumu konteineri Vaiņodē varētu atrasties mēneša garumā, taču pašvaldība izteikusi vēlmi pēc tam šķirošanas iespēju piedāvāt arī citās biezi apdzīvotās vietās novada teritorijā.

Aicinām arī citu novadu pašvaldības izmantot iespēju piedāvāt iedzīvotājiem bezmaksas iespēju šķirot sadzīves atkritumus, tādējādi gan ietaupot līdzekļus, kas tiek tērēti par atkritumu izvešanu, gan arī ļaujot izvairīties no kaitējuma nodarīšanai apkārtējai videi. Interesentus lūdzam sazināties ar mums.

Šķirojot atkritumus, aicinām būt atbildīgiem un pievērst uzmanību norādēm, kādam atkritumu veidam katrs konteiners domāts.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

jā jā

Ha ha-parādiet man vienu biezi apdzīvotu vietu Vaiņodes teritorijā!!!! :)))

pirms 6 gadiem, 2013.08.08 12:23

vārds

jā jā, teikšu tev īsi, ej vienreiz DIR.T!!!!
Pie kā piekasies? Galvenais ka būs iespēja beidzot arī pie mums šķirot atkritumus!

pirms 6 gadiem, 2013.08.08 15:49

vārdam

Pasarg Dievs, neņem tik ļoti pie sirds. Nav pat doma jaukties Tavā izklaidē :)))

pirms 6 gadiem, 2013.08.08 16:15

Vaiņodes novadā