Atdzīvinās Priekules – Vaiņodes ceļu 3

Aptuveni divu nedēļu laikā tiks sakārtots 3,7 kilometru garš Priekules – Vaiņodes ceļa posms. Remontdarbus veic SIA “Ceļu, tiltu būvnieks”.


 

“Pamatu jauna izbūve nav paredzēta. Notiek ceļa periodiskā uzturēšana,” stāsta uzņēmuma tehniskais direktors Jānis Zvirbulis. Kopumā remontdarbiem atvēlēti 318 tūkstoši latu, kas paredz iesēduma remontu, izlīdzinošās kārtas ieklāšanu un jaunas asfalta virskārtas uzklāšanu. Tiks uzpildītas arī nomales un novilktas jaunas līnijas. Remonta laikā ceļš netiek slēgts, darbi notiek vienā joslā. Autovadītājiem gan jāievēro ātruma ierobežojums 70 kilometru stundā. “Uz Jāņiem varēs braukt pa normālu ceļu,” sola J. Zvirbulis. 

Ceļu būvnieki domā, ka pēc remonta ceļš būs gana izturīgs, jo izmantotie materiāli ir kvalitatīvi. Ceļa pamatne nav pārāk sliktā stāvoklī, arī satiksmes intensitāte nav tik liela, lai pēc neilga laika sāktu veidoties plaisas.

“Godīgi sakot, ceļš ir drausmīgs. Liekas, ka direkcijā pēc ceļa izbūvēšanas septiņdesmitajos gados par to ir vispār aizmirsuši. Bet tagad plānos ir ceļu periodiski atdzīvināt,” stāsta J. Zvirbulis. “Ceru, ka autobraucēji izjutīs pozitīvas pārmaiņas.”

Pievieno komentāru

Komentāri 3

cerība

Kaut nu pārējo daļu salabotu ātrāk, kamēr vēl atjaunotais gabals nav atkal sabrucis!

pirms 12 gadiem, 2008.06.16 13:45

ekskavātors

būs grūti braukt pa jauno ceļu, jo pierasts braukt slalomā :D bet patiesībā ceļu jau remontē tikai tāpēc ka no Vaiņodes izved granti un kur nu jaunas mašīnas lauzt!!! ;) UN VEL IR FAKTS KA PAGASTĀ IR JAUNA PRIEKŠNIECE, KURA IR PIERADUSI BRAUKT SKAIDRĀ :))

pirms 12 gadiem, 2008.06.14 23:39

ceļa gramba

cerēsim ka tiešām pa Jāņiem brauksim pa atremontēto ceļu, vispār jau visu ceļu būtu laiks savest kārtībā, aūū... satiksmes ministrija, kur jūs esat, žēl ka tie ministri tik ātri mainās un ceļi arī ātri nolietojas, bet par remontiem ātri aizmirst, ceļa nodokli gan neaizmirst iekasēt, nauda jau nesmird...

pirms 12 gadiem, 2008.06.11 10:27

Vaiņodes novadā