Aizvadītas pirmās foto-orientēšanās sacensības "Izzini Vaiņodi" 3

18. maija pievakarē starts tika dots foto-orientēšanās sacensībām “Izzini Vaiņodi”. Trīs stundu laikā 20 kontrolpunktus atrast steidza 4 komandas – “LATVIETIS”, “Rozā Pantēras”, “Retro un CO”, kā arī “Čabulīši”.

Dalībniekiem startā tika izdalītas kartes ar fotogrāfiju fragmentiem. Ne visi fragmenti bija uzreiz atpazīstami, tāpēc komandām vajadzēja darboties komandā un censties saprast, kas ir kas. Tāpat svarīgi bija izdomāt stratēģiju, kādā secībā objektus meklēt, tādā veidā cenšoties iekļauties atvēlētajā laikā, lai finišētu līdz plkst. 22:00, vēstīts Vaiņodes novada mājaslapā.

Finišā, Vaiņodes novada senlietu krātuvē, pirmie ieradās komanda “LATVIETIS”, kuriem rezervē vairāk kā pusstunda un atrasti visi iespējamie kontrolpunkti. Līdz ar plkst. 22:00, finišēja arī pārējās komandas, kur izšķirošā nozīme bija atrasto kontrolpunktu skaitam. Rezultātā 1. vieta komandai “LATVIETIS”, dalīta 2. vieta komandām “Čabulīši” un “Retro un CO”, godpilnā 3. vieta – “Rozā Pantērām”.

Atzīmējams ir fakts, ka orientēšanās piedzīvojumos iesaistījās dažādas paaudzes- jaunākais dalībnieks bija 9 gadus vecs, pieredzējušākai dalībniecei – 87. Malači!

Pievieno komentāru

Komentāri 3

fuj!

ir vietas kur sliedes palikušas un VDK vecākā stukače miestā ar saviem pēcnācējiem

pirms 2 gadiem, 2019.05.22 09:15

tā bija

https://www.liepajniekiem.lv/zinas/novados/koka-skivis-atklaj-pagatnes-tragediju-36668

šis raksts ar esošiem lieciniekiem bija izvirdumu izvirdums muzeja nāvei, brauca leģionāri no ASV, Vācijas vākt liecības no izdzīvojušās kara "trofejas", bet bailēs no likumīga pavērsiena komunists Nr.1 nesnauda un konsolidēja citus ādas pārdevējus, arī čekas ziņotājus ar stāžu ap sevi - atriebībai un nodevīgai atmaksai..!!!
Rezultātā turpinās komunistu, ziņotāju, nodevēju, to atbalstītāju dzīves līmeņa celšanās, dažam pat līdz miljonāru skalai un ne jau darbā pelnīts, kā arī bezkonkurences zaļa rulllēšana ar darba vietām - pielīdējiem.
Pat Sibīrijas lēģeros netrūka mūsu vietējie nodevēj starp virsniekiemi, kuri ***a savu virsnieka godu, lai tekalētu pussarkans pa Vaiņodi ..

pirms 2 gadiem, 2019.05.22 11:02

sosed

cik ta saprat cilveki ar sav galvu nedomaji to vecs azis savu greku uzkravis citi nesis un audzet sav bern veca neprijatni

pirms 2 gadiem, 2019.05.23 08:45

Vaiņodes novadā