Vaiņodē meklē kultūras jomas vadītāju 13

Vaiņodes novada dome aicina pieteikties interesentus kultūras jomas vadītāja amatam.

1. martā par Vaiņodes kultūras nama vadītāju sāka strādāt Gunita Riežniece. Pēc pārbaudes laika pašvaldība lēmusi darba attiecības ar viņu izbeigt.

"Bija komunikācijas problēmas ar kolēģiem," iemeslu formulē domes priekšsēdētāja vietnieks Oļegs Jurjevs.

Izsludinot jaunu pieteikšanos, pašvaldība paplašinājusi darbinieka pienākumu loku – viņš arī koordinēs kultūras, sporta un tūrisma dzīvi visā novadā. Pretendenti var pieteikties līdz 17. augustam.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

Jekabs

Esmu Kurzemnieks,pašlaik esmu ārzemēs,man ir Kultūras darbinieka izglītība un pieredze, gan padomju , gan arī brīvvalsts laikā, esmu strādājis arī TV un vadījis pašdarbības teātri. Varu brīvi komunicēt latviešu, krievu un angļu valodās. Ko Jūs varat man piedāvāt un kāda ir tikšanās iespēja klātienē, vai neklātienē? Latvijā plānoju būt septembra beigās.
Ar cieņu Jēkabs Bramins

pirms 3 gadiem, 2018.07.29 22:56

lauku avīze

Ja esi gatavs cīnīties ar vietējās varas supper Ego,tad vari mēģināt! Palasi "Liepājniekiem. lv" tur ir par darba attiecību pārtraukšanu ar iepriekšējo darbinieci!

pirms 3 gadiem, 2018.07.30 00:03

Man domāt,

ka piedāvāt savus pakalpojumus un mēģināt ar potenciālo darba devēju komunicēt publiskā telpā par augstu intelekta līmeni neliecina, vai ne, Jēkab Bramin?

pirms 3 gadiem, 2018.07.30 22:27

Aizputniek

Re,ko pareiza doma! Apvienot vienā vairākus pienākumus. Arī manam Aizputes novadam būtu japadomā par kultūras un sporta darbinieku štatu samazināšanu. Lai viņi tur bezdarbībā nenīkst.

pirms 3 gadiem, 2018.07.30 12:20

Aizputniekam

Mans domā,ka meklē supervaroni kultūrā! Būs jākontrolē un jākomandē sports un tūrisms, jāveic visi saimnieciskie darbi kultūras namā, jāpilda direktora pienākumi(līgumu rakstīšana,darbinieku uzraudzīšana) un protams,ka arī jāorganizē un jāvada kvalitatīvi pasākumi.Un jāapskaņo arī.
Projekti arī jāraksta! Cik tad nu sanāk amati sabāzti vienā?

pirms 3 gadiem, 2018.07.30 18:42

opisL

Gribu redzēt, kurš būs tas mu*kis kas pieteiksies uz šo super amatu :D Vai kuru tur iebāzīs priekšnieks savām vajadzībām... :D

pirms 2 gadiem, 2018.08.02 10:50

Opim

Bija jau iepriekšējā reizē pieteikušies, kas patiešām vēlējās strādāt un mainīt kultūras dzīvi. Bet izrādījās, ka tādi nav vēlami.

pirms 2 gadiem, 2018.08.05 09:42

līdz vēmienam

noriebusies Vaiņodes sāga .. izbaurota, izlaupīta, sanaidoti - uz to sovhoznieki un sarkanais dispečers novedis

pirms 2 gadiem, 2018.08.03 15:31

Jautājums

Vai vaiņodnieki atbalstīs un ies uz pasākumiem, ja būs tas kultūras vadītājs,kurš organizēs pasākumus? Vai metīsies apriet pie pirmās izdevības?

pirms 2 gadiem, 2018.08.05 09:46

Pārdomas

Strādāju kultūras jomā un varu teikt tikai to, ka "no malas" neviens pat nenojauš, cik patiesība pūles prasa pasākumu organizēšana. Apmeklētājiem tā vien liekas, ka kultūras darbiniekiem atliek tikai uzvilkt svētkus drānas un atnākt uz sarīkojumu, un darbs izdarīts, bet to, cik darīts pirms pasākumu un cik vēl jādara pēc tā, saprot retais. Šķiet, ka nu jau arī pašiem darba devējiem tā liekas!
Lai stipra nervu sistēma tam, kas tiešām uzņemsies šos visus darbus veikt! Un vēl pie tam - šajā novadā, kur, kā klausos, dzīvo tik ļoti neapmierināti cilvēki, ka šķiet - pa prātam nebūs nekad.
Lai izdodas!

pirms 2 gadiem, 2018.08.06 13:09

piekrītu

Darba devējiem tā liekas tāpēc, ka Vaiņodē tā īsti neviens nezin ko nozīmē kultūras darbs. Tā izskatās no malas.

pirms 2 gadiem, 2018.08.06 15:41

Vaiņodnieks

Ne jau kultūras vadītājs var mainīt iedzīvotājus, pašiemiedzīvotājiem jāmainās un ir jābūt aktīvākiem, nevienu aiz rokas no mājas ārā nevedīs, bet ir jāsaka tā, ka vaiņodnieki ir daudz reiz kūtrāki par citiem un apvainojušies laikam uz visu pasauli, kas ne tā uz kādu paskatījies.. Piemēram salīdzinām Jāņu balli, Vībiņu parks un Vaiņodes stadions, Vībiņos kaut kā pasākumos cilvēki ir vairāk..

pirms 2 gadiem, 2018.08.08 08:50

Vietējais.

VIspār vajadzētu to žurku midzeni (pagasta māja) tur diezgan iztīrīt, katrā kabinetā pa 3 cilvēkiem bez maz vai, nerunājot par pasta ēku...Pieņem tikai mācītājus un viņu sievas, nerunājot par to kad diez gan daudzitur sēž bez attiecīgās izglītības un ir pieņemti tikai draugu būšanas dēļ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vajadzētu lai atkal atbrauc kāds Aizliegtais paņēmiens un parāda visiem kā te patiesībā dzīvojam, pierādija jau to kad mūsu bāreņu tiesa un soceālie darbinieki ir tiešām galīgi garām un pie tiem tik daudz vēl.

pirms 2 gadiem, 2018.09.02 17:39

Vietējās ziņas