Ugunsdzēsējiem jādzēš degoša tējkanna un ventilators un jāķer odze

Aizvadītajā diennaktī, no 28. jūnija pulksten 6.30 līdz 29. jūnija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēmusi 12 izsaukumus – astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem, bet vēl divi izsaukumi bija maldinājumi.

Ugunsdzēsēji vakar četras reizes devušies uz Klaipēdas ielu Liepājā, kur dažādās vietās dega sausā zāle 20m2, 150m2, 1000m2 un 400m2 platībā, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vendija Pikše.

Plkst. 9.20 saņemts izsaukums uz Kalvenes ielu Aizputē, kur dedzis ventilators.

Pulksten 16 ugunsdzēsēji devušies uz Priekules pagastu, kur degusi sausā zāle 30 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēks uzreiz likvidēts.

Ap pulksten 20 ugunsdzēsēji devušies uz Ūliha ielu Liepājā, tur piecstāvu dzīvojamās mājas trešā stāva dzīvoklī degusi elektriskā tējkanna.

Savukārt no rīta pirms pulksten deviņiem glābēju palīdzība bija nepieciešama Pļavu ielā Liepājā, kur mikroautobusa kravas nodalījumā atrasta odze. Odze noķerta un palaista brīvībā.

Vēl izsaukums bijis uz Talsiem, Abavas pagastu, kur vienstāvu dzīvojamā mājā kurināta krāsns, istabas stipri piedūmotas. Ugunsdzēsēji telpas izvēdināja.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 63 izsaukumus – 30 uz ugunsgrēku dzēšanu un 17 uz glābšanas darbiem, bet 16 bija maldinājumi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas