Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tenisa skolas direktora pienākumu izpildītājs būs Elans Zīverts

Par Liepājas Tenisa sporta skolas direktora pienākumu izpildītāju līdz jauna direktora apstiprināšanai iecelts līdzšinējais Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Informācijas tehnoloģiju nodaļas vadītājs Elans Zīverts, informē pašvaldībā.

Šobrīd E. Zīverts turpina studijas Liepājas Universitātē izglītības maģistra studiju programmā. Jaunais skolas direktora pienākumu izpildītājs ir ieguvis dabaszinātņu bakalaura grādu datorzinātnēs un profesionālo maģistra grādu informācijas tehnoloģijā un informācijas tehnoloģijas projektu vadītāja profesionālo kvalifikāciju.

E. Zīverts  Liepājas Tenisa sporta skolā ir apguvis profesionālās ievirzes programmu "Teniss" un vairāk nekā 15 gadus bijis šīs skolas audzēknis. 

Liepājas pilsētas pašvaldība aprīlī izsludināja atklātu konkursu uz Liepājas Tenisa sporta skolas direktora amatu. Konkursā bija pieteikušies 4 pretendenti.

Kandidātu nominēšanas komisiju vadīja Liepājas pilsētas priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos Atis Deksnis, komisijas locekļi – Liepājas pašvaldības administrācijas Personāla daļas vadītāja Aija Nelsone, Sporta pārvaldes vadītājs Elans Strazdiņš un Sociālo lietu, veselības un sabiedriskās kārtības komitejas vadītājs Helvijs Valcis un Liepājas Sporta spēļu skolas direktors Guntars Kikučs.

Jaunais Liepājas Tenisa sporta skolas direktora pienākumu izpildītājs darba pienākumus sāks veikt šā gada 1. augustā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas