Šonakt pilnībā slēgs satiksmi uz Tramvaja tilta 1

Naktī no 18. uz 19. jūniju no pulksten 00.15 līdz 5 tiks pilnībā slēgta transporta satiksme uz Tramvaja tilta, informē Liepājas domē.

Plānots ieklāt asfaltu uz gājēju ietves jūras pusē. Gājēji šajā laika posmā tiltu šķērsot varēs tāpat kā līdz šim – pa gājēju ietvi ezera pusē.  

Arī turpmāk atsevišķās naktīs satiksme uz Tramvaja tilta tiks slēgta, lai varētu veikt nepieciešamos darbus. Tramvaja tilta slēgšana satiksmei vēl būs nepieciešama, piemēram, uzstādot kontakttīklu balstus.

Ap Jāņiem, piemēram, paredzēts satiksmi pārvirzīt pa jauno ceļa pusi Lielās ielas posmā no Radio ielas (iepretī Sv. Trīsvienības katedrālei) līdz Jūras ielai.

Arī turpmāk satiksmei uz Tramvaja tilta būs atvērta tikai viena josla – virzienā no Jaunliepājas uz centru. Virzienā no centra uz Jaunliepāju varēs braukt tikai pa Jauno tiltu, kur tiek saglabāta divvirzienu transporta kustība. Rekonstrukcijas laikā arī Lielā iela satiksmei ir atvērta tikai vienā virzienā – no Rožu laukuma uz Tramvaja tiltu (līdz Jūras ielai).

Pievieno komentāru

Komentāri 1

kapitālisma murgs

Tur nedēļā visu varēja sataisīt, ja kādam būtu interese, bet nē, jāpačakarējas-tā ir jautrāk! :@

pirms 2 gadiem, 2018.06.18 21:55

Vietējās ziņas