Skrunda – ne tikai pietura uz Rīgas ceļa 1

Skrunda – pilsētiņa ceļā uz Rīgu vai otrādi – uz Liepāju. Izrādās, pati jaunākā Latvijas pilsēta, kas šogad svin 20 gadu jubileju un ik mēneša 23. datumā pilsētā notiek kāds sarīkojums.

Paskatoties mazliet tālāk par autoostu un veikalu “Elvi”, kas redzams no Rīgas lielceļa, Skrundā ir, ko apskatīt, par ko brīnīties un kur atpūsties. Vietai noteikti ir ne tikai attīstības potenciāls, bet arī reālas ieceres, par ko pastāsta  Skrundas novada domes priekšsēdētāja Loreta Robežniece, raksta "Kursas Laiks".

Stāstu par Skrundu "Kursas Laiks" sāk sākt no no Skrundas lokatora pilsētiņas un Skrundas arodvidusskolas.

Lokatoru uzspridzināja un pilsētiņu padomju karavīri pameta jau sen, palikušas vien piecstāvu ķieģeļu mājas – “hruščovkas” – ar izsistiem logiem, kuras jau gadu var aplūkot par nelielu samaksu.

"Skrundas pilsētiņu savā pārziņā pārņēmām pirms vairāk nekā gada. Bija skaidrs, ka ar teritoriju kaut kas ir jādara, jo tā sabruka acu priekšā. Bija iespēja, un mēs to iegādājāmies. Sākumā virmoja idejas par tūrismu, un bija pat ieinteresēti uzņēmēji, tomēr biznesa plāni pačibēja. Šobrīd jau pašvaldība apstiprinājusi Skrundas pilsētiņas nodošanu Latvijas bruņoto spēku vajadzībām, un galējais lēmums palicis Ministru kabineta ziņā. Ceram, ka tas būs pozitīvs. Karavīri te saskata lielisku iespēju rīkot militāras apmācības pilsētvidē. Īstenībā jau šāda iespēja nav nevienā citā vietā visā Baltijā," stāsta L. Robežniece.

Visu rakstu lasiet 25. augusta "Kursas Laikā"!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

skuja.

Jā,brīnīties gan ir par ko.Neapšaubāmi.

pirms 5 gadiem, 2016.08.26 11:54

Vietējās ziņas