Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākas sabiedriskā apspriešana par koku ciršanu koncertdārza "Pūt, vējiņi!" teritorijā

No 19. jūnija līdz 8. jūlijam notiek publiskā apspriešana, kuras mērķis ir noskaidrot sabiedrības viedokli par koncertdārza "Pūt, vējiņi!" un tai pieguļošās teritorijas pārbūves laikā paredzēto koku ciršanu un apstādījumu kvalitātes uzlabošanu, informē Liepājas Komunālā pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Esošais teritorijas noēnojums, ko rada lielais koku īpatsvars koncertdārzā, neatbilst tās pilnvērtīgai attīstībai, tāpēc plānots nocirst 43 kokus, skaidro A. Štāls.

Plānots likvidēt 18 parastās kļavas, 8 āra bērzus, 6 liepas, 2 papeles, 2 parastos pīlādžus, 1 osi, 1 vilkābeli un 5 Kaukāza plūmes.

Kopā teritorijā novērtēti 120 koki. Koncertdārza pārbūves un teritorijas labiekārtošanas gaitā ir plānots stādījumus papildināt ar 23 jauniem kokiem un dekoratīviem stādījumiem.

Publiskās apspriešanas anketu var saņemt Apmeklētāju pieņemšanas centrā Rožu ielā 6 vai aizpildīt elektroniski Liepājas domes mājaslapā.

Publiskās apspriešanas sapulce notiks otrdien, 26. jūnijā, pulksten 17.30, koncertestrādes teritorijā.
 
Ar materiāliem var iepazīties arī Liepājas pilsētas domes 1. stāva foajē un koncertdārza teritorijā, kur izvietots informācijas stends.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas