Zvejnieku svētkos Pāvilostā spēlēs arī mūziķi no Vācijas

Zvejnieku svētki Pāvilostā sāksies 11. jūlijā ar disko mūziku pludmalē pie mola. Nākamajā dienā tie turpināsies ar koncertiem, kuģu parādi un citām izdarībām.

11. jūlijā pulksten 22 pludmalē pie mola DJ Aigarito un DJ Fabrix priecēs ar 80. un 90. gadu latviešu un ārzemju disko mūziku, kas tiks papildināta ar videoklipiem uz lielā ekrāna, stāsta Pāvilostas kultūras nama vadītāja Silva Vārsberga. Pasākuma īpašie viesi būs “Chris Aron&Band” no Vācijas ar rokenrola šovu. Ieeja – brīva.

12. jūlijā pulksten 10 pludmalē sāksies pludmales volejbols un futbols, vizināšanas ar kuģiem, kā arī “Lec un minies” atrakcijas. Pie Tūrisma informācijas centra varēs vizināties ar velokartiem.

Pulksten 12.30 pludmalē sāksies Liepājas rajona mūsdienu deju koncerts “Kino pasaule”, Rīgas cirka studijas “Arlekīns” priekšnesumi un Saldus popgrupas “Andante” koncerts.

Pulksten 14.30 būs kuģu parāde jūrā. Pulksten 15 – Jūras valdnieka vizīte pludmalē un jautrās sporta spēles. Pulksten 17 frīstaila šovs skeitparkā pie pilsētas stadiona.

Pulksten 19 Upesmuižas parkā būs svētku koncerts ar “Eolikas” labākajām dziesmām. Pēc tam zaļumballe kopā ar “Kantori 04”, “Austrumkrastu” un “Chris Aron&Band”. Pusnaktī salūts. Ieeja – četri lati, pensionāriem – trīs lati, bērniem līdz 12 gadu vecumam un invalīdiem – brīva.

Stadionā un Sakas novada domes pagalmā darbosies apsargāta autostāvvieta. Maksa – divi lati.

Tirgotāji un pārējie interesenti visu var uzzināt, zvanot pa tālruni 63484562. Sportistiem jāzvana pa tālruni 29230995.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā