Ziemupē vajadzīgs veikals

Ziemupes iedzīvotāji vairāk nekā pusgadu bija spiesti radoši piedomāt par pārtikas un citu ikdienas preču iegādi, jo septembrī durvis aizvēra ciemata veikals "Dzintarjūra". No 1. aprīļa pašvaldība telpas iznomās SIA "Olimpija S".

Pāvilostas novada pašvaldības domes sēdes protokols liecina, ka no 1. aprīļa 97,5m2 lielas telpas īpašumā "Ziemupes tautas nams" iznomātas SIA "Olimpija S". Uzņēmums bijis vienīgais pretendents uz veikala telpu nomu.

"Ziemupē atkal varētu būt veikals, sen jau vajadzēja," saka Vērgales pagasta pārvaldniece Anita Sprudzāne. Veikals "Dzintarjūra" tika aizvērts pērnajā septembrī, iepriekš tur darbojies arī Mini Top! – abi slēgti mazā apgrozījuma dēļ.

Ziemupniece Skaidrīte Blūma ir priecīga, ka pavīdējis cerību stars par veikalu ciemā. Vietējie dažādi izlīdzējušies ar pārtikas un citu nepieciešamo lietu iegādi – maizi cepuši mājās, ar skolēnu autobusu braukuši uz Vērgales veikaliem, pirmdienās braukuši gaļas tirgotāji, trešdienās "tāds kā autoveikals". "Reizi mēnesī aizbraucām uz pilsētu pēc lielākiem pirkumiem.” Bez veikala esot arī skumīgi – lai arī S. Blūma strādā bibliotēkā, šķietot, ka cilvēku apkārt nemaz nav – kad bijis veikals, kustība bijusi lielāka. “Ziemu kaut kā būsim pārdzīvojuši, tad arī cilvēku mazāk, bet vasarā veikals ir nepieciešamība – sabrauks mazbērni, saldējumu jau vajadzēs," smej ziemupniece. Arī atpūtnieki iecienījuši Ziemupes jūrmalu.

"Kiosks jūrmalā nevar visu nodrošināt, tur tomēr cenas augstākas kā veikalā – tik daudz nevar atļauties," zina teikt S. Blūma. Viņa ir apmeklējusi SIA "Olimpija S" veikalu Dzērvē. "Ļoti patika, labs sortiments un apkalpošana," vērtē ziemupniece. "Kaut nu viss izdotos viņiem!" Vēl viens veikals "Olimpijai S" ir Cīravā. Veikalos tirgo pārtikas un rūpniecības preces.

SIA "Olimpija S" īpašniece Sandra Muste pagaidām no komentāriem atturas – doma par veikala atvēršanu ir, bet, kad un kā tas notiks, vēl īstas skaidrības neesot.

Pievieno komentāru

Pāvilostā