Ziemupē sievietes aicina uz semināru

No 14. Līdz 16. jūnijam, Vērgales pagasta Ziemupē, viesu namā "Laikas", Radošais psiholoģijas centrs Ģimenei organizē vasaras izbraukuma semināru sievietēm "ES un VIŅŠ", informē rīkotāji.

Jau ceturto gadu biedrība organizē seminārus sievietēm, kuros izmantoti seno tautas pasaku sižeti, mūzikas un mākslas terapijas elementi. Kā papildmateriāls semināriem kalpo arī psiholoģes, pasaku terapeites, sistēmisko risinājumu speciālistes Ivetas Gēbeles izdotā grāmata "Pasaku dziedinošais spēks".

"Šo pasākumu cikls ir ļoti mierpilns un skaists laiks sievietēm. Arī šovasar Sieviete ieskatīsies sevī, atradīs savu sievišķo un vīrišķo daļu, savu mīlestības plūsmu, lai veidotu harmoniskas, uz dvēseles veselumu balstītas attiecības ar neizprotamo, svešo, bet tik ļoti nepieciešamo pretējo dzimumu," stāsta semināru vadītāja Iveta.

Radošais psiholoģijas centrs ir vienīgā organizācija Liepājā, kura organizē šādus pasākumus kā sievietēm tā vīriešiem, un ir apvienojusi vairākus augsti kvalificētus speciālistus, lai piedāvātu gan profesionālus psihologa pakalpojumus, gan pašizaugsmes un attīstības nodarbības ikvienam interesentam.

Pagājušajā gadā biedrības organizētais seminārs "Sievietes piedzimšana pie jūras" un "Senču mantojums" guva atsaucību un interesi no dalībniekiem. Šogad semināru vadītāja cer, ka interese par biedrības organizētajiem pasākumiem arvien augs.

Tāpat katru gadu, veselības mēnesī, ar Liepājas domes atbalstu, radošais psiholoģijas centrs piedāvā dažādas nodarbības un dodas pie pašvaldības iestāžu darbiniekiem, lai pasniegtu radošus seminārus.

Sīkāka informācija par semināriem un nodarbībām atrodama biedrības mājaslapā www.gimenei.lv.

Pievieno komentāru

Pāvilostā