Ziemupē atkal varēs nopirkt maizi

Ar pārtiku un visvairāk nepieciešamajām saimniecības precēm turpmāk Ziemupes iedzīvotājus apgādās IK “GRB Serviss” veikals “Dzintarjūra”.

Sestdien pulksten 12 Ziemupes tautas nama ēkā durvis vērs veikals “Dzintarjūra”. “Varam tikai apsveikt vietējos uzņēmējus par šo soli. Vairākus mēnešus, kopš Ziemupē slēdza “Top!” veikalu, vietējie iedzīvotāji izlīdzējās, kā nu kurš. Citi brauca ar skolēnu autobusu uz Vērgales centru, citi lūdza bērniem no centra maizīti atvest,” pastāsta Vērgales pagasta laikraksta veidotāja Rudīte Bērziņa.
“Tirgosim pārtiku un saimniecības preces, kādas nu lauku cilvēkiem visvairāk nepieciešamas,” sola viens no veikala saimniekiem Gatis Brēdiķis. Jauno biznesu viņš uzsācis kopā ar brāli Raiti Brēdiķi.

Iepriekšējie tirgotāji slēguši veikalu, aizbildinoties ar mazo pircēju skaitu un trūcīgajiem ieņēmumiem. “Ziemā gan pircēji vairāk būs vietējie iedzīvotāji, bet vasarā Ziemupē ir daudz atpūtnieku, kam arī veikals nepieciešams,” zina R. Bērziņa.

“Veikalā strādās jau pieredzējušās pārdevējas Aksana Blūma un Inga Putra, kuras mums ir lieli palīgi preču sortimenta izvēlē,” teic G. Brēdiķis. 

Pievieno komentāru

Pāvilostā