Ziemupē atkal ir veikals

Ziemupnieki veikala "Dzintarjūra" atvēršanos gaidīja, kopš pērnajā septembrī nerentabilitātes dēļ tas slēdza savas durvis. Aprīļa sākumā Ziemupes iedzīvotājiem un viesiem atkal ir iespēja iegādāties ikdienā nepieciešamās preces, šonedēļ raksta "Kursas Laiks".

Pāvilostas novada domes veikala telpas iznomāja SIA "Olimpija S". Uzņēmuma īpašniece Sandra Muste vēl marta vidū no komentāriem par veikala atvēršanu bija izvairīga, jo vēl neesot bijusi skaidrība, kad tas varētu notikt. Tomēr mēneša sākumā veikals vēris savas durvis apmeklētājiem.

"Strādājam katru dienu no deviņiem rītā līdz pieciem vakarā," priecīgi teic S. Muste. Iespējams, sākoties vasaras sezonai, kad Ziem­upē iegriežas vairāk atpūtnieku un tūristu, veikala darba laiks tiks mainīts un tas strādās ilgāk par pulksten pieciem vakarā. Skatīsimies pēc pieprasījuma, apstiprina veikala saimniece.

Šobrīd veikalā strādā divas pārdevējas. Viņas jau novērojušas, ka šobrīd ziemupnieki visvairāk pērk piena produktus – tiem ir vislabākais noiets.

Pievieno komentāru

Pāvilostā