Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziemsvētku vecītis sola atgriezties“Smiltniekos" pavasarī

Mīļie bērniņi – lielie un mazie! Ziemupes Ziemassvētku Vecītis no sirds pateicas visiem saviem viesiem, kuri izbrīvēja laiku brīnumjaukajā Ziemassvētku laikā un, nebaidoties no biezā sniedziņa, atbrauca ciemos Ziemassvētku vecīša jaunajā ciematiņā “Smiltniekos”!

Paldies par mīļajiem novēlējumiem, sirsnīgajām atsauksmēm un jauko kopā pabūšanu!

Ceturtdien, 30.decembrī, pulksten 11.00; 13.00; un 16.00, Ziemupes Ziemassvētku Vecītis atvadīsies no Latvijas bērniem un saviem naskajiem palīgiem Rūķīšiem, lai dotos atpakaļ uz Ziemeļpolu.

Pulksten 16.00 Ziemassvētku vecītim un visiem draugiem dziedās Igetas Gaiķes bērnu vokālais ansamblis no Liepājas.

Nākošā tikšanās ar Ziemupes Ziemassvētku Vecīti notiks pēc Rūķu īpašā ielūguma, vairāk uz pavasara pusi!

Laimīgu Jauno gadu un Ziemassvētku radīto mīļumu paturēt sirsniņās līdz nākamajai tikšanās reizei novēl, kā vienmēr, Jūsu Ziemupes Ziemassvētku Vecītis Ziemupē, Pāvilostas novadā.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā