Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziemassvētku vecītis iekopj saimniecību

ZIEMUPE. VĒRGALES PAGASTS. Ar dziedāšanu un īpašu sniega saukšanas deju sestdien Ziemupē tika atklāts Ziemassvētku vecīša Latvijas birojs un pie tā iedegta eglīte. Šogad ciemiņi varēs ne tikai iet rotaļās, cienāties ar piparkūkām un saņemt dāvanas, bet arī iepazīties ar vecīša mājdzīvniekiem.

Šogad Ziemassvētku vecītis no Ziemupes tautas nama pārcēlies uz auto stāvlaukumu pašā jūras krastā. Netālu no vecīša mītnes rūķi celtnieki uzbūvējuši nojumes, kur apmesties viņa mājdzīvniekiem – pāris aitiņām, dažiem trušiem un ņiprām kaziņām. Pirmajā tikšanās reizē dzīvnieki no svešu ļaužu uzmanības gan likās nedaudz samulsuši. Tikai Suņuks bija uzņēmies iepazīstināt ciemiņus ar pašu vecīti un viņa palīgiem rūķiem – rakstītājiem, lasītājiem, skaitītājiem un cienasta gatavotājiem. Dziesmiņas dziedāt un rotaļās iet palīdzēja dziedošie rūķi no Liepājas bērnu popgrupas “Hei”. Sindija Briķe pat bija sacerējusi savu dziesmiņu.
Rūķis Rakstītājs, kurš dikti līdzinājās Daigai Kadeģei, atzinās, ka līdz 5. janvārim, kamēr darbosies Ziemassvētku vecīša birojs, pieteikušies ap 1700 apmeklētāju.
Izrādot savu namiņu, vecītis palielījās, ka jau saņēmis milzum daudz vēstuļu. Istabiņā tās bija sakārtotas prāvā koferī, bet kaut kur citur esot vesela telpa pilna, tādēļ rūķiem lasītājiem esot jāstrādā augām dienām.
Katru darbdienu Ziemassvētku vecīti varēs satikt pulksten 10, 13 un 15, grupām iepriekš piesakoties pie Rūķa Rakstītāja. Arī sestdienās un svētdienās viņš atpūsties negrasoties. Tikai 24., 25., 26. un 31. decembrī viņš būšot dikti aizņemts, iznēsājot dāvanas, un arī 1. janvārī Ziemupē nebūšot satopams.
Ja kādam gadās Ziemupi apmeklēt vairākas reizes, neesot ko brīnīties, ja Ziemassvētku vecītis dažreiz izskatīšoties pēc aktiera Pētera Trupa, bet citreiz pēc Ulda Štelmahera vai Ģirta Vagotiņa.
Rūķis Rakstītājs ieteica apmeklētājiem ģērbties silti, jo pasākums norisinās laukā pie ugunskura. Ieejas biļete ikvienam ciemiņam ir divi lati. Savu apmeklējumu lūgums saskaņot ar Rūķi Rakstītāju pa tālruni 26107845.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā