Ziemassvētku vecīša birojs Ziemupē sezonu atklās decembra sākumā

Ziemassvētku vecīša birojā Ziemupē jau tiek gādāti krājumi Vecīša sagaidīšanas ballītei, kas iecerēta 6. decembrī pulksten 12, pastāsta Rūķis Rakstītājs jeb biroja pārstāve Liene Glezere. Sācies zīmējumu konkurss "Mani labie darbiņi".

Ziemsvētku ciematiņā Ziemupes stāvlaukumā, pašā jūras krastā, Ziemsvētku Vecītis gaidīs ciemos lielos un mazos, pazīstamos un jaunus draugus no 7. decembra līdz 23. decembrim un no 26. decembra līdz 30. decembrim. Izņēmums būšot 20. decembris, kad Vecītis ar saviem palīgiem došoties uz Rīgu, lai piedalītos Ķīpsalā rīkotajā lielajā Ziemassvētku sarīkojumā “Švirpulis”.

Nedēļas nogalēs būs ģimeņu dienas, pasākumi sāksies pulksten 11, 13 un 15.

Ieeja gan pieaugušajiem, gan bērniem – divi lati no personas. Arī saldumu paciņa maksās divus latus. Darbdienās grupām un ģimenēm lūdz pieteikties, zvanot pa tālruni 29122204. Tas jādara arī nedēļas nogalē, ja apmeklētāju grupas ir lielas.

Ciemiņus gaidīs arī jau zināmie Vecīša palīgi rūķi, kuri ies rotaļās, ceps pankūkas un mācīs tīt sveces. Būs arī mājdzīvnieki: kaziņas un truši, kam, iespējams, piepulcēsies arī kāds jauns draugs. Darbosies arī tirdziņš, kurā savus darinājumus piedāvās vietējie amatnieki.

Šogad ciematiņā darbosies arī sava pasta nodaļa, no kurienes varēs nosūtīt pašu zīmētus apsveikumus, kā arī turpat uz vietas iegādātas kartītes. Ziemsvētku Vecītis sadarbībā ar "Latvijas Pastu" rīko bērnu zīmējumu konkursu "Mani labie darbiņi" – zīmējumi pa pastu jānosūta līdz 20. decembrim (pasta zīmogs). Adrese: Ziemassvētku Vecītim, p/n Ziemupe, Vērgales pagasts, Pāvilostas novads, Latvija, LV-3463.

Pie dažādām balviņām, kuras dāvās kāda farmācijas kompānija, tikšot vairāk nekā trīssimt bērnu, sola Rūķis Rakstītājs.

Informācija par Ziemassvētku vecīša biroju Ziemupē – šeit!

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā