Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vērgales pagasts meklē policistu 4

Līdz 20. februārim var pieteikties Vērgales pagasta pašvaldības policista amatam. Līdzšinējais policists Arnis Vītoliņš atradis citu darbu.

"Bijušais policists devies uz labākiem darba laukiem, proti, "Liepājas Autobusu parku"," pastāsta Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons. Viņš uzsver, ka pašvaldība nespēj konkurēt ar atalgojumu – policists mēnesī saņem 300 latu pirms nodokļu nomaksas, un darbs turklāt neesot "nekāda pastaiga pa jūrmalu".
 
Pašlaik par brīvo vakanci gan interese neesot. Pretendenti var pieteikties līdz 20. februārim. Kandidātam jābūt pilngadīgam pilsonim, ar vismaz vidējo izglītību un B kategorijas autovadītāja tiesībām. Pretendents nedrīkst būt sodīts, saukts pie kriminālatbildības vai notiesāts par tīšu noziegumu, ja vien kriminālprocess nav izbeigts uz reabilitējoša pamata. Darba līgums tiks slēgts uz nenoteiktu laiku, nosakot trīs mēnešu pārbaudes laiku. Pieteikumus, uzrādot izglītību apliecinošu dokumentu, var iesniegt Pāvilostas novada domē. Pieteikumā lūgts norādīt autovadītāja stāžu un iepriekšējās darba vietas.
 
Jautāts, cik ilgi A. Vītoliņš nostrādājis par policistu Vērgalē, Pāvilostas domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Vitrups apjūk – samelošot, jo nav jau skaitīti kopā pavadītie gadi. "Gribam, lai kāds vietējais piesakās, bet pagaidām nekā," viņš apstiprina intereses trūkumu.

Pērn Pāvilostas novada dome nobalsoja par pašvaldības policijas izveidi – viens policists strādā Vērgalē, četri Pāvilostā. "Pilsētā policisti turpina strādāt, bet arī viņiem visiem ir papildu darbs apsardzē," piebilst U. Kristapsons.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

bbbbbbbbb

Vajadzētu sākt ar atalgojumu tad es padomātu.

pirms 5 gadiem, 2013.02.14 17:06

aaaaaaa

"labākiem darba laukiem". nu gan uzrakstīts, it kā būtu nomiris

pirms 5 gadiem, 2013.02.14 16:52

Pāvilostas novadā