Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vērgales kultūras nama jumta licējiem sods par katru nokavēto dienu ir 38 lati

Vērgales kultūras nama jumts pamazām iegūst jaunu skārda segumu. Pagasta iedzīvotāji un kultūras dzīves organizatori cer, ka Valsts svētkus varēs sagaidīt zem droša jumta.

SIA “Livland būve” amatnieki pie jumta seguma nomaiņas ķērās jau vasarā. Līgums ar Pāvilostas novada pašvaldību par šo darbu veikšanu noslēgts 12. jūlijā, paredzot, ka darbi jāpabeidz līdz septembra vidum.

“Kopš tā laika viņiem skaitās soda procenti, liekas, 38 lati par dienu,” stāsta Vērgales pagasta pārvaldnieks Jānis Vitrups. Darba gaitā atklājušās vairākas tehniskā projekta izstrādātāju nepamanītas problemātiskas vietas. “Tā notiek diezgan bieži, bet šeit to ir vairāk nekā parasti,” vienu no kavēšanās iemesliem min pārvaldnieks. Piemēram, pēc vecā jumta nojaukšanas atklājies, ka jālīmeņo spāres, vairākās vietās jāuzliek siltumizolācija. “Iespējams, firma cerēja, ka varēs nolīgt vietējo darbaspēku, bet te jau vairs nav palikuši tādi, kam strādāšana interesē,” piezīmē J. Vitrups.

Gan viņš, gan kultūras nama vadītāja Velga Freimane cer, ka līdz 18. novembrim jumts būs kārtībā. “Maksāsim, kad darbs būs pabeigts,” strikts ir J. Vitrups, norādot, ka līgumā ar firmu paredzēti konkrēti darbu veidi, to izpildes un arī garantijas termiņi.

Jumta seguma rekonstrukcija Vērgales pagasta pārvaldes un kultūras nama ēkai notiek par Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai līdzekļiem. Kopējā līguma summa ir 38 313 latu bez PVN. Jumta rekonstrukcijas tehnisko projektu izstrādājusi SIA “ Hipotēku bankas nekustamā īpašuma aģentūra”.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā