Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vērgalē sola sportiskus un izzinošus svētkus

Ar zolītes spēles turnīru brīvā dabā un nakts pārbaudījumu trasi piektdienas vakarā sāksies Vērgales svētku programma, pavēsta kultūras nama vadītāja VelgaFreimane.

Sāks ar Vērgales iepazīšanu naktī
Lai piedalītos šajās sacensībās zolmaņiem piektdien, pulksten 18 jāpulcējas pamatskolas sporta laukumā, bet sacensību “Vai tu pazīst Vērgali?” komandām, parūpējoties par vienotu noformējumu, – pulksten 22 . par katru dalībnieku jāiemaksā dalības maksa viena lata apmērā.

Sestdienas, 21. augusā rītā visagrāk būs jāceļas makšķerniekiem, jo pulksten 6 tiks dots starts makšķernieku sacensībām.

Pēc pulksten 9 Vērgales centra laukumā ies vaļā tirgošanās, iepirkšanās un visādas jautras izdarības gan par brīvu, gan par nelielu samaksu: bada pankūku cepšana un ēšana, piepūšamās atrakcijas bērniem, ķermeņa apgleznošana un citas radošās darbnīcas.

Būs iespēja pamācīties, kā kūpināmas zivis un iegādāties uz vietas gatavoto produkciju, kā arī varēs jāt ar zirgu. No pulksten 11.30 līdz 13 - svētki vēderam. Pie vecā kantora Aivars un draugi cienās ar zivju zupu, skolas ēdnīcā varēs uzēst kārtīgu putraimu biezputru ar kefīru, bet visas dienas garumā Rīgas kafejnīcas “Karolīna un Alans”- pavāri piedāvās latviešu un austrumu virtuves ēdienus, būs arī šašliks un izlejamais alus.

Turpinās ar visa novada izpēti
Taču tie nebūt nav visi svētku jaukumi – pulksten 10.30 Vērgales muzejā kolekcionārs Jāni Ausekli Zālītis iepazīstinās ar savu maizes etiķešu kolekciju, bet no pulksten 11 sāksies koncerts. To ievadīs Aizputes modes dejotāji, sekos Liepājas jauniešu deju kolektīva ,“A+G” un Vērgales senioru ansambļa “Vakarvējš” uzstāšanās.

no pulksten 13 sporta laukumā varēs sacensties basketbola soda un  trīspunktu metienos, kā jautrās stafetēs.
Pulksten 16 pie mākslas skolas Aizputes Tautas teātris izrādīs V. Sauleskalna dziesmuspēli “Meldermeitiņa”.
Pulksten 19.45 Vērgales kultūras namā - svētku uzruna, bet pulksten 20 Santas Zapackas un Harija Ozola koncerts. Pēc tā no pulksten 22 līdz 3 naktī zaļumballe kopā ar grupu “Diena bez pārtraukuma”.

Svētdien, 22. augustā paredzēta ekskursija, lai iepazītu Pāvilostas novada viesu un atpūtas vietas, ar noslēgumu Ziemupes centrā. Dalības maksa tai 1 lats no personas un pieteikšanās līdz 19.augustam pie Velgas. Izbraukšana no Vērgales centra 9.30.

V.Freimane aicina pieteikties dalībniekus tirgum, īpaši mājamatniekus, tālrunis 29189223.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā