Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vērgalē sestdien notiks tradicionālās ziemas makšķerēšanas sacensībām

Uz tradicionālajām ziemas makšķerēšanas sacensībām uz Vērgales centra dīķa ledus sestdien, 16. janvārī, aicina ūdenskrātuves apsaimniekotāji.

Viens no sacensību organizētājiem Aivars Sprudzāns aicina komplektēt komandas no vismaz četriem dalībniekiem, kuras sacentīsies par lielāko četrās stundās noķerto zivju daudzumu.

Dalībnieku pulcēšanās un reģistrācija no pulksten 8.30 pie katlu mājas Vērgales centrā. Dalības maksa – 20 latu no komandas, tā tikšot izmantota balvu fondam. Kā jau katrās sacensībās ierasts, apbalvos trīs veiksmīgākās komandas, lielāko individuālā loma ieguvēju un lielākās zivs pieveicēju. “Bez gandarījuma balvas nepaliks arī lielākais neveiksminieks,” sola organizētājs.
Dīķis būšot sadalīts četros sektoros, un katrs komandas dalībnieks pirms sacensību sākuma izlozēšot savējo.

“Dīķī ir dažādu sugu zivis,” stāsta A. Sprudzāns. “Sestdien var cerēt uz asariem, raudām, ruduļiem, kādu breksi, varbūt arī līdaku un sapalu.”

Lomu svēršana un vērtēšana paredzēta ap pulksten 13, un ap to laiku gatava būšot arī zivju zupai. “Tai Liepājas tirgū jau iepriekš kādu mencu galvu nopirksim,” nosmej A. Sprudzāns.

Sacensības plašākai publikai notiks jau piekto reizi, bet pašu vērgalnieku starpā tās organizētas jau no 2003. gada. Vienugad sacentušās pat 16 komandas un lielākais četrās stundās noķerto zivju daudzums sasniedzis 100 kilogramus.

“Sestdien varētu būt tā ap mīnus sešiem grādiem auksts, un ledus biezums varētu sasniegt kādus 20 centimetrus,” prognozē A. Sprudzāns.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā