Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vērgalē labiekārto bērnudārzu

Vērgales pirmsskolas izglītības iestādē "Kastanītis" pabeigts divu grupiņu ēdienu sadales punktu un tualešu remonts, bet nu sākti ēkas siltināšanas darbi.

Šovasar piedzīvosim dažādas pārmaiņas, un augusta sākuma, kad bērni devušies atvaļinājumos, noris lielie remontdarbi, atklāj pirmsskolas izglītības iestādes "Kastanītis" vadītāja Gaida Akerfelde.

Noslēgušies divu otrā stāva grupiņu virtuvju remonti un sanitāri higiēnisko telpu rekonstrukcija.
"Pārejam uz jaunu bērnu ēdināšanas sistēmu bērnudārzā," stāsta G. Akerfelde. Līdz šim bērni ēst gāja uz ēdamzāli, bet šobrīd ir izveidotas mazas virtuvītes grupiņās. Nebūs tā, ka katrā grupiņā gatavos – to joprojām darīs kopējā virtuvē, bet šajās telpās porcijas tiks saliktas uz šķīvjiem, paskaidro vadītāja. Bijušās ēdamzāles vietā veidos grupiņas telpu. Ēdienu sadales punktos atradīsies trauki, kas, tiks turpat arī mazgāti.

Bērnudārzā septembrī mācības uzsāks 61 bērns no Vērgales, Saraiķiem, Ziemupes un Ploces. "Ir bērni, kas deklarēti citās pašvaldībās, bet dzīvo šeit. Viens bērniņš ir no Medzes, jo mūsu skolēnu autobuss iet tieši gar viņa māju," teic G. Akerfelde. Mazajā grupiņā šogad mācības sāks 12 bērniņi.

Plašāk "Kursas Laikā"!

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā