Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija rīko Konsultāciju dienu Pāvilostas novadā

29. decembrī Pāvilostas novada domes zālē Dzintaru ielā 73 notiks konsultāciju diena Pāvilostas novada speciālistiem un iedzīvotājiem bērnu tiesību aizsardzības jomā, ziņo Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija.

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Liepājas reģiona bērnu tiesību aizsardzības departamenta inspektores Inga Dobele un Ilona Šlisere un inspekcijas bāriņtiesu un audžuģimeņu departamenta pārvaldes referente Marika Blumberga, un vecākā inspektore Ginta Voinarovska 29. decembrī no pulksten 11 līdz 14 Pāvilostas novada domes zālē Dzintaru ielā 73, Pāvilostā, sniegs konsultācijas un metodisko palīdzību Pāvilostas novada speciālistiem un iedzīvotājiem bērnu tiesību aizsardzības jomā.

Speciālisti (sociālie darbinieki, bāriņtiesu speciālisti, pedagogi u.c.) un iedzīvotāji ir laipni aicināti konsultēties pie inspekcijas inspektorēm un referentes par jautājumiem saistībā ar bērnu drošību, pamatvajadzību un interešu nodrošināšanu, kā arī par savstarpējo attiecību jautājumiem u.c. jautājumiem.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā