Uz "ZZ čempionāta" finālu dosies pāvilostnieki

Noskaidrots, ka Pāvilostas vidusskolas 11.a klases audzēkņi ir ieguvuši ceļa zīmi uz "ZZ čempionāta" fināla sacensībām Rīgā. Tās notiks 31. maijā Vērmanes dārzā.

20. aprīlī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā tika noskaidrota daļa no Kurzemes novada sportiskākajām klasēm, kas dosies uz ZZ Čempionāta lielo finālu 31. maijā Rīgā, Vērmanes dārzā.
 
Par pirmajiem finālistiem 6. – 8. klašu grupā kļuva Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas 8.b klases un Irlavas vidusskolas 8.a klases jaunie sportisti.

10. – 11. klašu grupā Kuldīgas pusfināla uzvarētāju godā tika Tukuma 2. vidusskolas 11.b klase, kam sekoja Pāvilostas vidusskolas 11. klase. Arī šīs abas klases nodrošināja sev ceļazīmi uz lielo finālu Rīgā.

Papildus balvas saņēma arī klases par labāko noformējumu un saukli. 6. – 8. klašu grupā par labāk noformētāko klasi tika izvēlēta Kuldīgas Centra ģimnāzijas 7.c klase, savukārt kā labākais tika novērtēts Basu pamatskolas 8. klases sauklis.

10. – 11. klašu grupā balvas gan par labāko noformējumu, gan arī saukli saņēma Tukuma 2. vidusskolas 10.b klase.

Spilgtākos "ZZ Čempionāta" Kurzemes pusfināla mirkļus un jauniešu sportisko azartu, visai klasei cenšoties izcīnīt ceļojumu uz Vācijas “Heide parku” vai Horvātiju, varēs vērot 2. maijā pulksten 13, LTV7, raidījumā “Rādi klasi!”.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā