Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Televizoros Sakā, Ulmalē un Vērgalē – tumša bilde 1

Ap 40 Ulmales, Sakas un Vērgales pagasta iedzīvotāju pēc virszemes televīzijas apraides sākšanās vairs neredz savus iecienītos raidījumus, lai gan iegādāti dekoderi un dažviet pat uzstādītas papildu antenas.

Pāvilostniece Marita Horna apņēmusies noskaidrot, cik iedzīvotājiem un kādas Pāvilostas novada vietās jāiztiek bez televīzijas. Viņa aicina tuvākajā laikā pieteikties, zvanot pa tālruni 634 98219 vai 29226526, lai kopīgi risinātu šo jautājumu.

“Iedzīvotāji par 40 latiem ir nopirkuši dekoderus, daži pēc “Lattelecom” speciālistu ieteikuma iegādājušies antenas par 50 latiem, citi pērk priekšapmaksas kartes par 9,90 mēnesī, bet tāpat neko neredz,” stāsta M. Horna.

Traucējumi signāla uztveršanā esot gan skaidrā, gan negaisa laikā. “Labā laikā var redzēt pat septiņus Zviedrijas kanālus, bet nevienu Latvijas, sliktā – vispār neko,” viņa raksturo.

Par šīm nebūšanām jau esot pavēstīts Radio un televīzijas centram, un pagājušajā nedēļā Pāvilostā bijuši centra un arī “Lattelecom” pārstāvji. Konstatēts, ka līdz Pāvilostai atnākušais signāls ir pārāk vājš. Risinājums būtu vai nu raidītāja signāla pastiprināšana, vai jaudīgāku uztvērēju uzstādīšana.

“Kas tad mēs te esam, izredzētie vai nosodītie, ka atkal jāmaksā?” pukojas M. Horna un sola prezidentam Valdim Zatleram sūtīt vēstuli. “Valsts prezidenta Valda Zatlera solītais, ka Latvijā bezmaksas televīzijas pārraides būs pieejamas ikvienam, diemžēl nav izpildīts. Esam gatavi to viņam atgādināt.”

Pievieno komentāru

Komentāri 1

rucavniece

Arī Rucavā daudziem ir problēmas - te rāda, te nerāda, brīžiem maksas kanālus rāda, brīžiem bezmaksas utt.

pirms 10 gadiem, 2010.08.05 11:12

Pāvilostas novadā