Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Taps futbola laukums 3

Pāvilostas novada pašvaldības deputāti domes sēdē lēmuši par finansējuma piešķiršanu Vērgales futbola laukuma ierīkošanai.

"Nolēmām piešķirt 2270 latu apmērā futbola laukuma ierīkošanai," atklāj Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons. Šobrīd galvenais uzdevums ir iegādāties zemi, pēcāk tiks lemts par projektu naudu piesaisti šai vietai.

Vērgales pagasta pārvaldes vadītāja Anita Sprudzāne norāda, ka bumbu šeit trenkājuši jau no neatminamiem laikiem. Laukumā blakus Vērgales sporta zālei atrodas vārti un labi iekopta zālīte. "Vienīgi tā vecā ābele varbūt traucē," viņa vērtē. Vērgales sporta metodiķis un domes deputāts Alfrēds Magone pēc zemes reģistrēšanas zemes grāmatā vērtēs, kā piesaistīt šai vietai Eiropas naudu.

Sporta zālei vēl esot neapstrādāts laukums, un ir iecere izveidot ko līdzīgu mazam āra stadionam – futbola laukumu un skrejceļu gar to. "Šobrīd tur ir zālīte ar vārtiem, bet gribam, lai bērniem ir laukums, kur skriet un pilnveidoties," teic A. Magone. Pagasts vēlas arī rīkot un piedalīties oficiālās futbola sacensībās, kam nepieciešams laukums. "Pa solītim vien attīstīt un pilnveidot šo teritoriju," mērķtiecīgs ir sporta metodiķis. Šovasar, tāpat kā līdz šim, tiks pļauta un kopta zālīte, lai visi varētu spārdīt bumbu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

bumba

nu ja, citādi basketbolu jau Vērgalē spēlē tikai liepājnieki un liepājnieces! :D

pirms 8 gadiem, 2012.05.15 15:05

Beidzot Vērgalnieki varēs aicināt Liepājniekus viņu vietā spēlēt futbolu!!!

pirms 8 gadiem, 2012.05.15 12:56

Pāvilostas novadā