Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Silvija Leja pārraudzīs izglītības jomu Pāvilostas novadā 1

Silvija Leja apstiprināta par Pāvilostas novada domes izpilddirektori izglītības jautājumos. Speciāliste sāk darbu šodien, 1. februārī.

Izsludinātajā konkursā uz izpilddirektora amatu pieteikušies deviņi pretendenti, divi no tiem bijuši vietējie cilvēki, stāsta Pāvilosta novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons. Otrajai kārtai izvirzītas četras kandidatūras, par piemērotāko atzīta S. Leja. Domes sēdē deputātu balsojums gan nav bijis vienprātīgs, par balsojuši septiņi, bet pret – pieci, informē U. Kristapsons.
 
Galvenā S. Lejas priekšrocība pār citiem kandidātiem bijusi lielā darba pieredze, viņa arī sadarbojusies ar vietējām izglītības iestādēm, strādājot bijušā Liepājas rajona Skolēnu interešu centrā, pastāsta novada domes priekšsēdētājs.

S. Leja strādās uz pilnu slodzi, viņas darba kabinets atradīsies domes ēkā. Jau trešdien notiks izpilddirektores pirmā tikšanās ir izglītības iestāžu vadību. Par to, ka izpilddirektore daudz laika pavadīs braucot uz un no darba, priekšsēdētājs nebažījas. S. Lejas saknes ir Pāvilostā, te pabeigta skola, joprojām dzīvo mamma.

S. Leja nule apstiprināta arī par astoņu novadu X Latvijas Skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētku koordinatori. Par to, vai būs iespēja abus darbus apvienot, vēl jālemj Grobiņas novada domei, saka U. Kristapsons.

Grobiņas novada domes priekšsēdētājs Aivars Priedols izsaka cerību, ka S. Leja turpinās pārraudzīt arī Dziesmu svētku lietas, lai nebūtu pusceļā pēkšņi kas jāmaina. Grobiņnieks izsaka cerību, ka izdosies vienoties ar pāvilostniekiem.
 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

ole

Pavilostaa jau bezdabs nav, ka jaameklee no citurienes kandidaati

pirms 10 gadiem, 2010.02.01 22:10

Pāvilostas novadā