Sakārtos vēl vienu ielas posmu 1

Noslēdzies iepirkuma konkurss ietves renovācijai Dzintaru ielas posmā no Dzelzceļa līdz Lejas ielai, kas betona bruģi sagaidīs jau novembrī.

Konkursā piedalās seši pretendenti, kas apņēmušies par aptuveni 16 tūkstošiem latu ieklāt betona bruģi salīdzinoši īsā laikā – 2 dienas pēc līguma parakstīšanas. “Tā ir paša Sakas novada nauda – Autoceļa fonda dotācija, ko apsaimnieko rajona padome,” skaidro Liepājas Komunālās pārvaldes Ceļu nozares vadītājs Ēriks Niedols. Rajona padomes iepirkumu konkursus, saskaņā ar līgumu, veic Komunālā pārvalde.

Dzintaru ielas rekonstrukcija rit pa posmam ik gadus – sākumā tika sakārtots posms no Upesmuižas parka līdz vidusskolai. Pērn darbus turpināja līdz Dzelzceļa ielai. Tagad izsludināta cenu aptauja nākamam posmam. Pēc tā atliks vēl gabaliņš līdz Tirgus ielai.
“Darbi sākās togad, kad Pāvilosta dabūja sakoptākās pilsētas titulu,” atceras domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons. Tas bija 2004. gadā. Šobrīd iecerētā rekonstrukcija attieksies tikai uz ietvi, laukums pie domes citu segumu neiegūs, lai arī betona plātnes ir krietni apdrupušas. Cenu aptauju izsludinājusi Liepājas rajona padome.

Gājēju celiņa seguma atjaunošana par pašvaldības līdzekļiem šovasar notika arī posmā no Tirgus ielas līdz Viļņu ielai, kur betona bruģi ieklāja SIA “Vairis 7”. Cenu aptaujā bija prasība nepārsniegt 10 tūkstošus latu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Pāvilostā