Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sadārdzinājums būs pamatīgs

Pāvilostas mākslas skolas audzēkņi, mācību semestrim tuvojoties beigām, atgriezušies savās mājās. Skolas remonts ieilga par vairākiem mēnešiem un prasīja papildu līdzfinansējumu no pašvaldības.

"Beidzot paliek nopietnāk," teic Pāvilostas mākslas skolas direktors Zigmunds Vilnis. Skolēni atgriežas ierastajās telpās, un darbs var atgriezties ierastajā ritmā. Uz Pāvilostas vidusskolu mākslas skolas audzēkņi pārcēlās septembrī, kad remonta laikā atklājās, ka darbi ieilgs.

Iepirkuma konkursā par darbu veikšanu uzvarēja SIA "Kurzemes ceļinieks un būvnieks", kas darbus apņēmās veikt par 41 182 latiem bez pievienotās vērtības nodokļa. Taču ar šo summu remontam nepietika, jo bija jāpadara projektā neparedzēti darbi – jāmaina sijas, jāpārbūvē tornis. Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons atklāj, ka gala aprēķini vēl nav veikti, tie taps nākamā gada janvārī. "Bet sadārdzinājums būs, turklāt pamatīgs, zināms jau tagad." Lai rastu finansējumu, pašvaldība izsolē pārdevusi cirsmu.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā