Pāvilostniekiem jālemj, kad izklaidēties "Kaķīškalnā" 2

Vakar, 4. martā, apmeklējot Pāvilostu, Valsts prezidents Valdis Zatlers tūlīt pēc apsveicināšanās ar iedzīvotājiem aploksni ar fotogrāfijām pasniedza 9. a klases audzinātājai Dacei Bunkai – pirms nedēļas Pāvilostas vidusskolas 9.a klase bija vizītē pie Prezidenta Rīgā, kur viņus sumināja par panākumiem konkursā "Kas notiek?".

Pērn 23. oktobrī SIA “Dienas mediji” rīkotajā konkursā “Kas notiek?” pāvilostnieki izrādījās labākie Kurzemes reģionā.

26. februāris 9. a klasei bijusi notikumiem bagāta diena. Lai jau pulksten 9 no rīta paspētu uz Pārsteigumu dienas sākumu “Dienas mediju” mītnē, no Pāvilostas bijis jāizbrauc pulksten piecos. Katra reģiona gudrākā klase izlozējusi kādu no jautājumos pieminētajiem uzņēmumiem, un pāvilostniekiem ticis Nacionālā teātra apmeklējums. Gida pavadībā iepazītas aizskatuves telpas, sastapti vairāki aktieri.

Pēc tam sekojusi iepazīšanās ar "Dienas mediju" darbu un preses izdevumu ražošanu Poligrāfijas grupas “Mūkusala” tipogrāfijā. “Dienas laikā gan tur daudz strādātāju nebija un vairums mašīnu nedarbojās, bet mums skaidroja, ka lielie darbi te notiek naktī, kad tiek drukāts vairums dienas avīžu,” saka skolas direktores vietniece audzināšanas darbā Daiga Jēkabsone.


“Esam lepni, ka pieņemšanā pie Valsts prezidenta Valda Zatlera uzreiz mūs ievēroja un uz fotografēšanos aicināja nākt visiem priekšā,” palepojas D. Jēkabsone.

Braucienu, garšīgas maltītes un pāris stundas boulinga centrā uzvarētājiem “uzsaukuši” konkursa rīkotāji.

Kristīne Podziņa pastāsta, ka, gatavojoties konkursam, viņa cītīgi sekojusi dažādiem interneta ziņu portāliem. Bet Daniels Grasmanis atzīst, ka no visiem Pārsteiguma dienas pasākumiem viņam vislabāk patikusi apbalvošanas ceremonija ar Freda un Ufo
līdzdalību, kas notikusi "Swedbank" namā “Saules akmens”. “Mājās tikām tikai ap pusnakti,” saka Kristīne.

Savs labums no klases panākumiem ticis visai skolai, jo tai uzdāvināts laikraksta “Diena” abonements šim gadam, kā arī žurnāla “Ilustrētā Zinātne” abonements desmit mēnešiem.

Klasei vēl jāizlemj, kad varēs izmantot kopīgo dāvanu – vienas dienas izklaidi Siguldas atpūtas kompleksā “Kaķīškalns”. 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Lola

Es atvainojos, bet, cilvēks kas slēpjas aiz četriem punktiņiem, kā Jūs zināt, ka viņi lietoja internetu? Vai tā nav skaudība? :) Zini, ka viņi šo balvu ir godam nopelnījuši.

pirms 11 gadiem, 2010.03.09 19:40

....

viņi jau visu meklēja internetā, un man tā liekas tas nebija godīgi!!!!!!!!

pirms 11 gadiem, 2010.03.06 10:16

Pāvilostā