Pāvilostnieki dosies bungot uz Ventspili

Pāvilostas Mūzikas skolas sitamo instrumentu meistarklase "Ritms – Mūzikas pamats" ceturtdien, 30. maijā, notiks Ventspils Mūzikas vidusskolā, pastāsta Pāvilostas Mūzikas skolas direktore Inga Šņore.

Meistarklasi vadīs Guntis Kaģis, Madara Jansone, Pauls Ķierpe, kuri teorētiskajā meistarklases daļā stāstīs par to, kā radās sitamie instrumenti, to dažādība un izmantošana gan senatnē, gan mūsdienās. Audzēkņiem stāstīs arī par to, kādos stilos un kur var apgūt sitamo instrumentu spēli, kā sākt mācīties.

Meistarklases praktiskajā daļā būs ekskursija pa Ventspils Mūzikas skolu, sitamo instrumentu paraugdemonstrējumi dažādos stilos, meistarklašu dalībnieku iesaistīšana procesā, kā arī informācija par mācīšanos mājas apstākļos.

Dienas laikā paredzēta arī interaktīvās izstādes "Kas ir mūzika" apmeklējums Ventspils Biznesa centrā.

No Pāvilostas uz Ventspili izbrauks pulksten 12.40, interesenti pieteikties var pie skolas direktores I. Šņores, zvanot pa tālruni 63498253 vai 26334556.

Dalības maksa meistarklasēs bērniem līdz 12 gadu vecumam 1,50 lati, bet jauniešiem līdz 19 gadu vecumam - divi lati.

Otrs brauciens uz Ventspils Mūzikas skolu notiks 4. jūnijā, lai piedalītos Ventspils Mūzikas skolas noslēguma eksāmena koncertā.

Pievieno komentāru

Pāvilostā