Pāvilostas novadā talkos gan šajā nedēļas nogalē, gan nākamajā

Piektdien, 19. aprīlī, pulksten 9 un arī 27. aprīlī notiks talkas Pāvilostā, lai atbalstītu "Lielo talku", stāsta Pāvilostas novada saimniecības pārzine Gunita Vērniece.

Piektdien talkotāji aicināti pulcēties Pāvilostā Stadiona ielas galā – sakopšanas vieta Sakas upes krasts un peldvietas teritorija. "Nākotnē tur plānots izveidot atpūtas vietu," teic G. Vērniece. Ar darba cimdiem un atbilstošu apģērbu jānodrošinās pašiem, bet pēc labi padarīta darba talcinieki tiek aicināti uz Talkas zupas baudīšanu.

Savukārt 27. aprīlī pulksten 9 no domes pagalma talkotāji ar autobusu dosies uz Akmeņraga pusi, proti, no Rudupes līdz dienvidu molam sakopt piekrasti un kāpas.

Vērgales pagastā uz talku pulcēsies piektdien pulksten 9. "Turpināsim liepu alejas stādīšanu Vērgalē, talkas notiks arī Saraiķos, Plocē, Ziemupē," stāsta talkas koordinators Jānis Vitrups. Bet sestdien entuziastu grupa dosies sakopt piekrasti no Rudupes līdz viesu namam "Laikas".

Ja ir zināms vēl kāds piesārņots dabas stūrītis, kuru vajadzētu sakopt vai rodas neskaidrības par talku, tad sazinieties ar talkas atbildīgajiem: Pāvilostā – Gunita Vērniece, tālr. 29725727; Vērgalē – Jānis Vitrups tālr. 29183648.

Pievieno komentāru

Pāvilostā