Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pāvilostas novadā piešķir goda titulus un apbalvo dārzu kopējus

Valsts svētkos pateicība izteikta vairākiem Pāvilostas novada ļaudīm. Atzinīgi novērtēts arī čaklāko sētu un dārzu kopēju veikums.

Pāvilostas novadā notikusi aptauja “Gada nominācijas 2010”. Vērgalnieki izrādījuši lielāku centību un aizpildījuši vairāk anketu nekā novadnieki Pāvilostā un Sakā, secina aptaujas organizētāji.

Vērgalē par “Gada novadnieku 2010” kļuvusi kultūras nama vadītāja Velga Freimane, par “Gada sportistu” atzīts Agnis Šķipars. Nominācijā “Jaunietis novadam” visvairāk balsu ticis Guntaram Almanim.

Pāvilostā “Gada novadnieka 2010” tituls ticis Sakas baznīcas ērģeļu un mūzikas attīstības fonda valdei. Par “Gada sportistu” atzīts Aldis Barsukovs, bet par “Jaunieti novadam” – Sandra Bikova.

Valsts svētku reizē pateicību par ilggadēju un pašaizliedzīgu darbu Ulmales bibliotēkas vadīšanā saņēmusi Lita Šildere. Gaida Akerfelde uzteikta par augstu profesionālo meistarību, kvalitatīvu un
radošu pedagoģisko darbību. Novērtēts Jāņa Ausmaņa ieguldījums Pāvilostas 100 gadu parka sakopšanā.

Velta Vaškus saņēmusi pateicību par nozīmīgu ieguldījumu un profesionalitāti Pāvilostas novada bāriņtiesas darbā, bet Irina Kurčanova – par nozīmīgu devumu Pāvilostas kultūras vērtību saglabāšanā un ieguldījumu muzeja darba organizēšanā. Inta Vīgante uzteikta par jaunatnes iesaistīšanu starptautiskajos projektos.

Dace Bērzniece saņēmusi cildinājumus par novitātēm Pāvilostas kultūras dzīves veidošanā un profesionālu pedagoģisko darbu, savukārt Antra Ķikute – par ieguldījumu Pāvilostas kultūrvides veidošanā un profesionālu pedagoģisko darbu.  

Noticis arī konkurss “Sakoptākā sēta Pāvilostas novadā – 2010”. Vērgales pagastā par sakoptākajām un skaistākajām sētām atzīts Gausmaņu ģimenes dārzs “Dzelmes”, Gravu ģimenes dārzs “Līvas”, Alijas Samoilovas dārzs Dārza ielā 5, kā arī Vijas Dunkeres “Dārzi ”.

Pasniegtas arī speciālbalvas par “odziņām” dārzā. Par garāko un savdabīgāko puķu dobi novadā to saņēmusi Olga Nelsone no “Jaunkukaiņiem” Ziemupē. Par savdabīgu strūklaku un interesantiem elementiem dārzā tā tikusi Raitim Brēdiķim “Kaimiņos” Ziemupē. Par interesantiem un pašdarinātiem elementiem dārzā tā tikusi Betheru ģimenei “Kalneniekos” Ziemupē.

Īpaša balva piešķirta arī topošo daiļdārzu veidotājiem. Tā tikusi Aploku ģimenei par dārzu “Rasas” Vērgalē, kā arī Šilderu ģimenei par dārzu “Dižvēji ” Sakas pagastā.

Par sakoptāko un skaistāko lauku sētu Sakas pagastā atzīts Stankēviču ģimenes dārzs “Kaijas”. Pāvilostā nominētas vairākas sakoptākās un skaistākās sētas: Ruta Bridāne saimnieko E. Šneidera laukumā 7, Marta Rolmane – Dzintaru ielā 21, Rolmaņu ģimene – Pļavu ielā 3, bet Blaubāržu ģimene – Sakas ielā 10.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā