Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pāvilostas novadā noslēdzies sakoptāko sētu konkurss

Pāvilostas novadā noslēdzies konkurss "Sakoptākā sēta 2012", kur Vērgales pagasta laureāti apbalvoti jau pagasta svētkos, bet pārējos sveiks 18. novembra svinībās.

"Novada sakoptākās sētas šogad tika izvērtētas šādās nominācijās: terases, verandas, lodžijas; pagrabi; siltumnīcas, plēves būdas, lecektis; viensēta laukos, kurā gribas atgriezties, un viesu māja ar īpašu tūrisma piedāvājumu," uzskaita konkursa komisijas priekšsēdētāja, Pāvilostas novada projektu vadītāja Vizma Ģēģere.

Pretendentus vērtēja arī zemes lietu speciāliste Anna Brūkle, mežzinis Andris Zaļkalns, Vērgales kultūras nama vadītāja Velga Freimane, Vērgales pamatskolas skolotāja Iveta Vanaga, Vērgales pagasta pārvaldes vadītāja Anita Sprudzāne un Pāvilostas saimniecības pārzine Gunita Vērniece.

Šogad konkursam tika pieteiktas 19 sētas Vērgales pagastā, septiņas Sakas pagastā un astoņas Pāvilostā. Visi dalībnieki saņēma balvu – ekskursiju uz Rundāli, Bausku, Codi, Bruknu, Bārbeli un Skaistkalni.

Žūriju priecējis un atzinīgi novērtēts jaunais viesu māju piedāvājums – gan "Vigas" riteņu noma, gan "Ievleju" maizes ceptuve. Atklājies, ka novadā pagrabi ierīkoti gan padomju armijas bunkuros, gan zem viesu mājām un pirtiņām.

"Jau vairākus gadus, vērtējot šīs sētas, gribas ieraudzīt kaut ko jaunu, neredzētu, pat "kreizī" (tulk. no angļu val. – traks)," skaidro žūrijas priekšsēdētāja. Šogad viņai to izdevies izjust Vērgales pagasta sētās: Saraiķu "Jorēnos", Bebes puses "Dangaskalnos" ar bišu dravu un senāko māju Vērgales pagastā un "Bružos", kas atdzimusi no gruvešiem.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā