Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pāvilostas novada mājaslapā var ievietot bezmaksas sludinājumus 1

Pāvilostas novada mājaslapā atvērta jauna sadaļa "Sludinājumi", pastāsta Pāvilostas tūrisma informācijas centra vadītājas vietniece Marita Kurčanova.

Ideja par šādas sadaļas nepieciešamību nākusi no novada iedzīvotājiem, kuri likuši sludinājumus novada avīzē un izteikuši vēlēšanos ievietot arī mājaslapā.

Ievietosim sludinājumus, kas attiecas uz novada iedzīvotājiem un to būs iespēja izdarīt bezmaksas, skaidro M. Kurčanova.

Sludinājums novada mājaslapā būs redzams mēnesi.

Sludinājuma tekstu jāsūta uz adresi marita.kurcanova@pavilosta.lv, ar norādi "sludinājums mājaslapā". Ir iespējams arī pievienot bildes, bet ne vairāk nekā četras.

Ievietotos sludinājumus var apskatīt Pāvilostas novada mājaslapā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

angelina

Nepieciešams kredīts? Jūs noraidīja bankas un jums vēlas, lai aizdevumu, lai apmierinātu savas vajadzības jebkuru? nē
jautājums. Neatkarīgi no jūsu finansiālo situāciju. Es piedāvāju hipotēkas, komerciālie aizdevumi, aizdevumi
starptautiskie, individuālie aizņēmumi un aizdevumi, Ekskluzīvas Izglītības aizdevumiem. Es piedāvāju aizdevumiem uzņēmumiem
cilvēki, citas valsts un privātās, un daudz ko citu. Es esmu pieejams jums piešķirt jebkādu aizdevumu, nekustamo īpašumu,
finansējumu, un vairāk. Es dodu gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevuma termiņu. Sazināties ar mani šodien un saņemt pirmās klases finanšu pakalpojumus
angelina.samos@gmail.com

pirms 7 gadiem, 2013.03.29 23:27

Pāvilostas novadā