Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pāvilostas mūzikas skolā būs jaunas telpas un nodarbības

Jaunajā mācību gadā Pāvilostas mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi varēs darboties plašākās telpās. Mūzikas skolas vajadzībām izbūvē arī ēkas otro stāvu un liek jaunu jumtu.

Pāvilostas mūzikas skola Dzintaru ielas 23. namā darbojas kopš 1981. gada. Pati ēka celta pagājušā gadsimta 20. gadu sākumā, pastāsta mūzikas skolas direktore Inga Šnore. Kopš 90. gadu vidus tā ir pašvaldības īpašums, kas saņemts dāvinājumā no emigrācijā dzīvojošās mantinieces Stokholmas Karaliskās operas un baleta teātra balerīnas Ņinas Kazlovskas – Dombrovskas.

Lai skolu kārtējam mācību gadam sagatavotu atbilstoši visām prasībām, remontdarbi namā veikti gandrīz ik gadu. Projekts “Dzīvojamās ēkas rekonstrukcija mūzikas skolas vajadzībām” sagatavots vēl pirmskrīzes laikā, un šogad par Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai piešķirto finansējumu iespējams paveikt lielāku darbu apjomu nekā sākumā bijis plānots.

Ēkas rekonstrukcijas tehnisko projektu izstrādājis SIA “Arh Stadija”.

“Līdzekļi bija paredzēti tikai jumt nomaiņai, bet tagad to pietiek, lai varētu pacelt jumta izbūvi un iekārtot trīs klases arī ēkas otrajā stāvā,” stāsta I. Šnore. Divas no telpām gan būšot caurstaigājamas, bet tas netraucēšot tur iekārtot vijoļu klasi. Pašvaldība atbalstot arī folkloras mūzikas ansambļa izveidi, un arī tā dalībnieki varēšot tur muzicēt.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā