Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pāvilostas kultūras namā sākušies remontdarbi

Pēc četru gadu ilgas gaidīšanas Pāvilostas kultūras namā beidzot sākušies remontdarbi. Ēka tiks pie jaunas ventilācijas sistēmas un jauniem logiem. Tā tiks arī nosiltināta.

"Projekts tapa jau pirms četriem gadiem, bet tad sākās krīze un jau piešķirtā nauda mums tika atņemta," stāsta kultūras nama vadītāja Silva Vārsberga. Tagad nauda atkal kļuvusi pieejama kultūras nama remontam. Tiks īstenots jau pirms četriem gadiem uzrakstītais projekts – tā laikā uzstādīs jaunu ventilācijas sistēmu, veiks fasādes siltināšanu un apdari. Lielākais prieks kultūras nama vadītājai ir par to, ka ēka atkal tiks pie logiem, kas tai sākotnēji bijuši.

"Padomju gados logi tikuši aizmūrēti, lai it kā varētu rādīt kino," stāsta S. Vārsberga. Sarunā ar domes vadību nolemts, ka logus ēkai tomēr vajag – katrai mājai ir vajadzīgs logs uz ārpasauli. "Visi dienas pasākumi arī notiek tumsā, līdz ar to veidojas sajūta, ka ārā ir tikai nakts," teic kultūras nama vadītāja. Līdz šim logu un ventilācijas trūkums sagādājis problēmas arī dažādu pasākumu norises laikā, jo "kā sanāk vairāk cilvēku, tā zālē nav gaisa, ko elpot". Tāpēc ventilācijas sistēma ir ilgi gaidīta un lolota.

Remonta laikā kultūras nama dzīve nav apstājusies: "Notiek mēģinājumi deju kolektīviem, korim, kas tūlīt dosies uz skati Liepājā."

Tiek plānoti arī šīs vasaras lielie pasākumi – Zvejnieku svētki un vidējās paaudzes deju festivāls "Soļi smiltīs", kuram paralēli notiks arī gadskārtējais smilšu skulptūru festivāls "Zelta smilšu grauds".

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā