Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pāvilostas bibliotēkā būs pārmaiņas 2

Pāvilostas pilsētas bibliotēka beidzot ieguvusi naudu bērnu lasītavas pārveidošanai.

Pāvilostnieki, piedaloties Hipotēku bankas programmas "Mēs paši" rīkotajā projektu konkursā, ieguvuši atbalstu bērnu lasītavas pārvērtībām, stāsta bibliotēkas vadītāja Mairita Vītola. No bankas saņemts 400 latu finansējums, bet pašvaldības projektu konkursā iegūti vēl 370 lati, kas ļaus nomainīt plauktu sistēmu, mēbeles un uzstādīt interesantu tāfeli, kurā bērni varēs izvietot savus darbiņus. "Tā būs kā atvērta grāmata. Ideju veidojām kopā ar pāvilostnieci Karīna Lieljuksi," pastāsta M. Vītola.

Tagad šī telpa esot vairāk piemērota maziem bērniem, bet pēc pārmaiņām arī jauniešiem te būs interesanti uzturēties un pavadīt savu brīvo laiku. Ērtībai lasītavā būs arī trīs pufi.

Pāvilostas bibliotēka decembrī atzīmēs savu 65 jubileju – lasītavas atklāšana kopā ar vēl vairākiem pasākumiem paredzēta par godu dzimšanas dienai.

Nākamgad bibliotēkai jāiziet arī akreditācija – iepriekšējā reizē ticis norādīts uz trūkumiem, no kuriem viens bija tieši bērnu lasītava, kas tagad piedzīvos pārmaiņas. Tiks iegādātas arī sliedītes izstāžu zālei, lai varētu izstādīt darbus. Bibliotēkā ir arī pacēlājs, lai cilvēki ar kustību traucējumiem varētu nokļūt bibliotēkā, stāsta M. Vītola.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

lasītājs

Izlasot virsrakstu cerēju ka darbinieki ir mainījušies,bet nekā.

pirms 7 gadiem, 2012.10.14 16:06

Pāvilostas novadā