Pāvilostas bāriņtiesā – jauns sastāvs

Pāvilostas novadā izveidota jauna bāriņtiesa ar vadītāju Santu Ansoni priekšgalā, ievēlēti arī trīs bāriņtiesas locekļi, pirmdienas, 10. jūnija, numurā vēsta laikraksts "Kursas Laiks".

Pāvilostas novada dome sēdē apstiprinājusi Santu Ansoni par bāriņtiesas priekšsēdētāju uz pieciem gadiem. Par bāriņtiesas loceklēm apstiprinātas Elga Deviņa, Inga Uzare un Inga Leja, vēsta sēdes protokols. Likums paredz, ka arī viņas šos amatus ieņems piecus gadus.
 
"Kursas Laiks" jau rakstīja, ka jūnijā darbu sāks jaunā Pāvilostas novada bāriņtiesa, jo iepriekšējās vadītāja Velta Vaškus devās pensijā, bet pārējie darbinieki iesniedza atlūgumus, lai gan šim sastāvam vēl bija palicis gads līdz termiņa beigām.

S. Ansone iedzīvotājiem būs pieejama četras dienas nedēļā, bet viena diena vajadzīga, lai veiktu apsekošanas uz vietas ģimenēs. Darbs bāriņtiesā jūrkalniecei S. Ansonei nav svešs, viņa četrus gadus nostrādājusi Jūrkalnes pagasta bāriņtiesā par priekšsēdētāju.

"Pāvilostā citi apmēri, lielāka teritorija un iedzīvotāju vairāk," viņa raksturo atšķirības starp Jūrkalni un Pāvilostu. Pagaidām jaunā priekšsēdētāja iepazīstas ar lietām, bet kā lielāko problēmu norāda to, ka daudz bērnu novadā neatrodas ģimenēs un vecāki nerūpējas par savām atvasēm.

Plašāk lasiet pirmdienas, 10. jūnija, "Kursas Laikā".

Pievieno komentāru

Pāvilostā