Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pāvilostā svinēs Zvejnieku svētkus

Zvejnieku svētki Pāvilostā iesāksies piektdienas, 13. jūlija, vakarā ar atraktīvu un jautru deju nakti pludmalē pulksten 22. Spēlēs grupa "Mana teritorija" no Priekules un zvejnieku dēli DJ Uģis un DJ Klāvs, kuri pēc pusnakts dosies draisko un atraktīvo nāru meklējumos.

Sestdien, 14. jūlijā, no rīta pulksten 10 sāksies sporta sacensības pludmales volejbolā un futbolā. Pulksten 11 paredzēts piemiņas brīdis Pāvilostas kapsētā pie piemiņas akmens "Jūrniekiem un zvejniekiem, kuru kaps jūras dzelmē". Pie tūrisma informācijas centra pulksten 12 sāksies Pāvilostas pilsētas pašdarbību kolektīvu koncerts "Kas kait man nedzīvot pie jūriņas maliņā" – piedalās jauniešu deju kolektīvs, vidusskolas meiteņu ansambļi. Paralēli Sakas upes grīvā starp moliem notiks komandu sacensības kanoe laivu slalomā – komandā trīs cilvēki. Pulksten 14 sāksies individuālās ātruma sacensības vienvietīgos SOT kajakos pludmalē aiz Āķagala. Sacensības organizē "Jūras laivas" un vairāk informācijas un sacensību nolikums meklējams www.juraslaivas.lv.

Pludmalē pulksten 13 ar muzikālu programmu "Briljanta roka" uzstāsies "Žerāri" – Valmieras teātra aktieri Imants Strads, Ģirts Rāviņš un komponists Emīls Zilberts.

Pulksten 15 sāksies kuģu parāde, notiks jūras valdnieka Neptūna sagaidīšana un aktivitātes zvejnieku stilā – virves vilkšana, riņķa mešana, enkura celšana un slapjais skrējiens.

Vakarā Upesmuižas parka estrādē pulksten 19 koncertu "Ko tev uzdziedāt" sniegs grupa "Baltie lāči". Zvejnieku svētku balle sāksies pulksten 21 un spēlēs grupas "Baltie lāči" un "Novadnieki". Pusnaktī, kā jau ierasts, būs svētku salūts.

Upesmuižas parkā, kur notiks koncerts un svētku balle, ieeja maksās četri lati. Pensionāriem būs jāmaksā trīs lati, bet bērniem līdz septiņu gadu vecumam un invalīdiem, uzrādot to apliecinošus dokumentus, ieeja bez maksas.

Tāpat apstiprināta arī maksa par autostāvvietas pakalpojumiem pilsētas stadionā – divi lati, ir vietas arī telšu pilsētiņai.

Visas dienas garumā notiks Zvejnieku svētku tirdziņš, bērniem būs pieejamas SIA "Annels" piepūšanās atrakcijas bērniem, visi aicināti vizināties ar laivām pa Sakas upi un jūru.

Svētku laikā tiks ierobežota satiksme. "Šogad visi varēs iebraukt vecpilsētā, bet ierobežojumi būs Dzintaru ielā, sākot no Lejas ielas," apstiprina Pāvilostas domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons. Pilnībā gājējiem tiks nodots posms Dzintaru ielā no Lejas ielas līdz pludmalei. Priekšsēdētājs iesaka svētku apmeklētājiem sekot līdzi uzstādītajām zīmēm, kur novietot auto, lai nesanāk, ka divas mašīnas nevar samainīties un nav ceļš neatliekamajai palīdzībai. Autobusa pietura būs Dzintaru un Lejas ielas krustojumā nevis pie tūrisma un informācijas centra kā ierasts.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā