Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pāvilostā svinēs vērienīgi 3

Pāvilosta savu 133. dzimšanas dienu atzīmēs sestdien, pie reizes atklājot arī tūrisma sezonu. Varēs gan tirgoties un iepirkties, gan sportot, gan doties foto medībās. Svētku dēļ pilsētā tiks ierobežota satiksme un pārcelta autobusa pietura.

Pulksten 10 tirgus laukumā sāksies svētku gadatirgus, darbosies dzintara apstrādes darbnīca un būs apskatāma mākslas skolas audzēkņu darbu ekspozīcija.

Pulksten 11 pie Pāvilostas Tūrisma informācijas centra (TIC) sāksies minimaratons bērniem un foto medības pilsētā, pastāsta TIC vadītājas vietniece Mairita Kurčanova.

Pulksten 12 pilsētas stadionā sāksies velomoto parāda, to organizē biedrība "No idejas līdz attīstībai". Tās vadītāja Inta Vīgante pastāsta, ka pērn parādē devušies apmēram 40 braucamrīki. Šogad dalībniekiem būs jāmāk arī orientēties pilsētā. Parāde virzīsies pa Dzintara ielu, Lejas ielu, Brīvības ielu un noslēgsies E. Šneidera laukumā.

Pulksten 13 pie TIC norisināsies Latvijas atklātais spēkavīru čempionāts, bet bērni no pulksten vieniem tirgus laukumā varēs piedalīties dažādās radošajās darbnīcās.

No pulksten 16 pie atjaunotās Laivu mājas pie Pāvilostas novadpētniecības muzeja prasmju skolā varēs iemēģināt roku tīklu lāpīšanā, mezglu siešanā un špleisēšanā. Tiks kūpinātas arī zivis.

Biedrība "Pāvilostas laivas" visas dienas garumā aicina vizināties ar laivām pa Sakas upi un jūru. Pulksten 22 notiks "Brauciens pretī saules rietam". No pulksten 10 līdz 16 Dzintaru ielā 47 Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība konsultēs par darba tiesību jautājumiem, bet ģimenes ar bērniem aicinātas apmeklēt "ToDo drošo māju", lai interaktīvā veidā uzzinātu, kā ikdienā sevi pasargāt no dažādiem riskiem un drošības apdraudējumiem.

Pulksten 19 kultūras namā sāksies svētku svinīgais pasākums, kurā sveiks Goda novadniekus un pasniegs pateicības.

Koncertā uzstāsies pašdarbības kolektīvi. Pulksten 22 sāksies balle, spēlēs grupa "Galaktika". Ieejas maksa – divi lati, Pāvilostas pilsētas pašdarbību kolektīvu dalībniekiem – bez maksas. Galdiņus var rezervēt līdz piektdienai, zvanot pa tālruni 29366112.

Iedzīvotājiem un pilsētas viesiem jāņem vērā, ka sestdien no pulksten 8.15 kustībai tiks slēgta Dzintaru iela posmā no Lejas ielas līdz Pāvilostas novadpētniecības muzejam, kā arī posms Tirgus ielā.

Autobusu pietura no Dzintaru ielas 2 būs pārcelta pretim zivju fabrikas caurlaidei. Satiksmes ierobežojumi būs spēkā līdz pulksten 18.

Vairāk informācijas par svētku norisi atrodama www.pavilosta.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

maza

Ka tik būtu saulīte un labs laiks,lai svētki izdodas!

pirms 8 gadiem, 2012.05.17 09:58

Pāvilostas novadā