Pāvilostā svinēs pilsētas svētkus, atklās tūrisma sezonu un meklēs lielāko ēdāju

18. maijā, Pāvilosta svinēs savu 134. jubileju, informē Pāvilostas tūrisma centra vadītājas vietniece Marita Kurčanova.

Visas dienas garumā paredzēti pasākumi, atrakcijas, tirgošanās un dažādi koncerti, kā lielajiem apmeklētājiem, tā arī pašiem mazākajiem. Pulksten 10 sāksies mini futbola ceļojošā kausa izspēle stadionā, bet pilsētas tirgus laukumā notiks andelēšanās. Pulksten 11 laukumā pie tūrisma informācijas centra (TIC) būs radošās darbnīcas, ciemosies Mikijs un Minnija.

No pulksten 10 līdz 13 Pāvilostas domes ēkas 2. stāvā būs apskatāma Gundegas Tūtānes izstāde "Zīme", bet no 12 Pāvilostas novadpētniecības muzejā – Liepājas Dizaina un Mākslas vidusskolas audzēkņu darbi "Starp ezeru un jūru".   

Norisināsies jau par tradīciju kļuvusī velo-moto parāde, kas sāksies pulksten 12.30 stadionā, un vizināšanās pa Sakas upi un jūru ar Pāvilostā būvētajām koka laivām visas dienas garumā. Pirms parādes ar koncertu pie TIC pulksten 12 uzstāsies grupas "Piemare" un "2x". 

Notiks arī svētku gājiens, kurā aicināti piedalīties visi Pāvilostas iedzīvotāji, svētku viesi, pašvaldības iestāžu darbinieki, uzņēmumi, biedrības un interešu kopas. Tas sāksies pulksten 12.30 no Pāvilostas domes ēkas. Pēc gājiena pašdarbnieku koncerts pie TIC un "XMatti" ekstrēmo sportu paraugdemonstrējumi.

Reizē ar pilsētas svētkiem jau trešo gadu atklās arī tūrisma sezonu ar Minimaratonu pieaugušajiem un bērniem pulksten 10.30. Kā jaunums tūrisma sezonas atklāšanā būs konkurss "Pāvilostas lielākais ēdājs 2013" pulksten 11, kas labi sasaucas ar šī gada Kurzemes tūrisma asociācijas rīkoto akciju "Apceļosim Kurzemi - Kurzemes smeķis". Pārbaudījumam pieteikties dalībnieki, kuriem jābūt 18 gadus veciem, ar labu veselību un humora izjūtu, kā arī jāgaršo viss, kas kustās un nekustās, aicināti līdz 15. maijam pie TIC vadītājas vietneces M. Kurčanovas, zvanot pa tālruni 28624644. Abi pasākumi notiks laukumā pie TIC.

Vakarpusē Pāvilostas kultūras namā būs iespēja noskatīties amatierteātra izrādi "Brīnumzālītes", kā arī apskatīt Elitas Viliamas gleznu izstādi "Atgriešanās". Izrādes sākums pulksten 18.

Savukārt jautrā solī izdejoties varēs ballē kopā ar grupu "Vecpilsētas kungi" pulksten 22. Ieejas maksa Ls 1.50, bet visi romantikas meklētāji varēs doties braucienā pretī saules rietam, ko organizē biedrība "Pāvilostas laivas" – sākums pulksten 22.

Pievieno komentāru

Pāvilostā