Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pāvilostā sveiks čaklākos novadniekus 1

Jau ziņots, ka sestdien, 19. maijā, Pāvilostā notiks pilsētas svētki, taču svētku dienā notiks vēl kāds īpašs pasākums - pulksten 19 kultūras namā sāksies svētku svinīgais pasākums, kurā sveiks Goda novadniekus un pasniegs pateicības.

Goda novadnieka tituls piešķirts ilggadējam Vērgales pamatskolas fizikas un matemātiskas skolotājam Rihardam Zeniņam, informē Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons. Iesniegumos norādīts, ka tituls R. Zeniņam pienākas par mūža ieguldījumu skolēnu izglītošanā un audzināšanā. Skolotājs savās stundās bijis prasīgs, bet skolēni viņu iemīlējuši humora, labsirdības un darba mīlestības dēļ.

Pateicības tiks piešķirtas Indrai Diķei, kuru izvirzījusi SIA "Muižkalniņi" vadība par darbu uzņēmumā jau no tā pirmsākumiem, Vērgales vidējās paaudzes deju kolektīva "Vērgalīte" vadītājai Kristīnei Jaunbrūnai, Alfrēdam Magonem par Vērgales sporta dzīves vadīšanu, Pāvilostas mākslas skolas skolotājai Daigai Lapiņai, pensionētai skolotājai Ārijai Poriņai, Rudītei Bērziņai par sasniegumiem šaha spēlē, skolotājām Guntai Limbergai un Agritai Valkašai, Pāvilostas vidusskolas medmāsai Inai Bunkai, Pāvilostas vidusskolas virtuves vadītājai Initai Sprūdei par radošu pieeju skolēnu ēdināšanā un Pāvilostas novada Tūrisma informācijas centram.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Pāvilostas novadā