Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pāvilostā sveic Annu Sīmani 101 gada jubilejā

Ar a/s "Liepājas papīrs" atvēlēto autobusiņu senioru kluba "Dzirkstele" vokālais ansamblis 28. janvārī viesojās Pāvilostas veco ļaužu pansionātā, lai 101. dzimšanas dienā sveiktu Annu Sīmani. Jubilāre viesus sagaidīja savā istabā, mundrā garastāvoklī. Kopīgi tika nodziedātas vairākas dziesmas, teikti apsveikuma vārdi. Pēc plašāka koncerta pansionāta atpūtas telpā, liepājnieki un pāvilostnieki kopīgi apēda svētku klinģeri.

Pansionāta vadītāja izteica prieku par ciemiņiem un vienojās, ka tikšanās un kopīgi koncerti tiks atkārtoti pavasarī. Arī Liepājas seniori ar gandarījumu atceras janvāra beigu pasākumu, jo tas bija ne tikai patīkams brauciens pie pazīstama cilvēka dzimšanas dienā, bet arī vokālā ansambļa pirmā uzstāšanās reize. Mēģinājumi tiks turpināti, lai nākošie koncerti būtu ar labāku skanējumu un plašāku repertuāru.

Brauciena dalībnieki un citi klubiņa dalībnieki teic lielu paldies Jāņa Vilnīša kungam par atbalstu un aicina savās rindās jaunus dalībniekus, kuri vēlas ne tikai nodarboties ar rokdarbiem, dziesmām vai dejām, bet arī piedalīties diskusijās par Liepājas un Latvijas problēmām un tikties ar interesantiem cilvēkiem.

Vairāk informācijas par regulārajām nodarbībām, zvanot pa telefonu 25904703.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā