Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pāvilostā lemj par atbalstu projektiem

Pāvilostas domes deputāti piešķīruši divus tūkstošus latu pašvaldības rīkotā projektu konkursa uzvarētājiem, kuriem līdz gada beigām savas ieceres jāīsteno.

Domes izsludinātajam konkursam tika iesniegti 10 projektu pieteikumi, pastāsta domes projektu koordinatore Vizma Ģēģere. Šis ir pirmais šāds pasākums, organizētāji cer, ka nākamo kārtu varēs rīkot jau nākamā gada martā, palielinot domes finansējumu līdz trim tūkstošiem latu. Kopējā summa, kas nepieciešama visu ieceru īstenošanai, ir 4569,18 latu.

Maksimālā summa, ko varēja prasīt no domes, bija 500 latu. Atbalstīta ir bērnu laukumu izveide Vērgalē, bibliotēkas bērnu lasītavas remonts, vecu automašīnu restaurācija, vidējās paaudzes deju kolektīva “Vērgalīte” mēģinājumu tērpu izgatavošana, bērnu vešana ekskursijā un ūdenspumpja ierīkošana Ziemupes kapsētā.

“Nepiešķīrām visiem projektiem, bet sešiem. Labiekārtošanas darbus atstājām uz pavasari,” paskaidro projektu koordinatore.

Daļa projektu atbalstīti ne pilnā apmērā. Pagaidām noraidītas vēlmes labiekārtot Vērgales un Pāvilostas kapus, trenažieru zāles izveide Pāvilostā un biedrības “Vērgalīte” vēlme stādīt rozes muižas parkā.

“Viena trenažieru zāle mums jau ir skolā, un vienojāmies ar Aldi Barsukovu, ka biedrībai “Pāvilostas Kultūrvēsturiskais vides centrs” ļaus šīs telpas izmantot bez maksas,” norāda V. Ģēģere. Uzturēt otru trenažieru zāli pašvaldībai neesot izdevīgi.

Pamudinājums šāda konkursa izveidei bijis vērgalnieku uzstājīgais lūgums pēc rotaļu laukuma. Lai novērstu, ka vienam iedod un nāk lūgt vēl desmit, nolemts rīkot konkursu.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā