Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pāvilostā būvniekus meklēs atkārtoti

Pāvilostas novada pašvaldība atkārtoti izsludinājusi konkursu uz jauniešu sērfmājas būvniecību, jo iepriekšējie piedāvājumi neatbilda plānotajām finansiālajām iespējām.

Iepriekš sērfmāja, kurā jaunieši tiek apmācīti sērfot un kur glabājas nepieciešamais ekipējums, atradās Pāvilostas novadpētniecības muzeja laivu mājā, taču līdz ar ēkas rekon­strukciju un tās nodošanu atkal muzejā rīcībā klubs palika bez mājvietas. Šobrīd tas izmitināts Kalna ielā – pa ceļam uz Jūrakmeni netālu no viesnīcas "Vēju paradīze".

"Jaunā ēka tiks būvēta kā klons laivu mājai, jo atradīsies tieši tai blakus," stāsta Pāvilostas novada domes projektu koordinatore Vizma Ģēģere. Šobrīd tur ir krūmu pudurs.

Ēkas būvniecībai bija iesniegti četri piedāvājumi, piedāvātās summas svārstījās no 28 līdz 53 tūkstošiem, kas mums nelikās pieņemami, atklāj V. Ģēģere. Lauku atbalsta dienesta finansējums šim projektam ir 14 tūkstoši, pašvaldība atvēl 1,4 tūkstošus latu. V. Ģēģere gan norāda, ka pašvaldība visticamāk būs spiesta ieguldīt vairāk, taču “saprāta robežās” – kopējās izmaksas nepārsniegs 20 tūkstošus.

Ēka atradīsies muzeja kompleksā, tāpēc bija nepieciešami saskaņojumi reģionālajās Vides pārvaldē un Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijā – tas paildzinājis projekta gaitu. "Ja viss izdosies un šoreiz atradīsim būvnieku, darbi varētu sākties jūlijā," prognozē V. Ģēģere. Plānotais darbu beigu laiks ir oktobris, taču ticams, ka tas būs ātrāk. Tehnisko projektu izstrādāja Andris Vītols un Kristaps Vītols. Atkārtotā konkursa piedāvājumi tiks atvērti 28. jūnijā.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā