Pāvilostā būs vidusskolas absolventu salidojums ar grupu "Roja"

Sestdien pulksten 13 ar svecīšu aizdegšanu Mūžībā aizgājušo skolotāju atdusas vietās sāksies Pāvilostas vidusskolas absolventu salidojums, raksta "Kursas Laiks".

Šogad salidojums ir īpašs ar to, ka skola atzīmē savu 50. jubileju.

"Esam gatavi lielajai dienai, darbi sadalīti, tik laika paliek arvien mazāk," stāsta Pāvilostas vidusskolas direktores vietniece mācību darbā Aina Jakovļeva. Jau par tradīciju kļuvis salidojums, ko rīko ik pēc pieciem gadiem. Rīkotāji cer uz labiem laika apstākļiem, jo sestdien, pēc svecīšu aizdegšanas, pulksten 13.30 plānots gājiens no vecās skolas E. Šneidera laukumā, kur šobrīd atrodas Pāvilostas mākslas skola, uz mācību iestādi Dzintaru ielā 52, kur absolventus reģistrēs.

"Šobrīd pieteikušies 160 absolventu, bet jau ierasts, ka visi pieteikšanos atstāj uz pēdējo brīdi," zina teikt mācību pārzine.

Pulksten 15 koncertu aktu zālē sniegs pašdarbības kolektīvi. Skolotājs Andris Paipa ir sagatavojis īpašu izstādi, kas būs apskatāma Pāvilostas novadpētniecības muzejā no pulksten 16. Tur būs redzami bijušo un esošo skolas audzēkņu rokdarbi, zīmējumi un gleznojumi.

"Vakaru noslēgsim ar kārtīgu izdejošanos kultūras namā, un muzikanti – grupa "Roja" – apsolījuši, ka spēlēs astoņas stundas – no pulksten 20 līdz 4 rītā," atklāj A. Jakovļeva. Pirms dejām būs arī apsveikumi un pārsteigumi.

Pievieno komentāru

Pāvilostā