Pāvilostā Bāriņtiesa vēl nav nokomplektēta 1

Līdz 24. maijam izsludināta atkārtota pieteikšanās uz bāriņtiesas priekšsēdētāja vietnieka un locekļa amatu, apstiprina Pāvilostas novada kancelejas vadītāja Aija Ozoliņa. Pirmajā konkursā atrasta bāriņtiesas priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs un divi locekļi, piektdien raksta "Kursas Laiks".

"Likums nosaka - bāriņtiesai jāsastāv no priekšsēdētāja un trim locekļiem, bet mums ir vēl vietnieka amats," skaidro A. Ozoliņa.

Pieteikumi, pievienojot CV, izglītību un prasmes apliecinošo dokumentu kopijas, jāiesniedz Pāvilostas novada pašvaldībā, Dzintaru ielā 73, vai personīgi, vai nosūtot pa pastu.

Jau ziņots, ka 31. maijs ir pēdējā darba diena ilggadējai bāriņtiesas vadītājai Veltai Vīdušai, kas dodas pensijā, bet pārējie kolēģi, nezinot, kas nāks vietā, iesniedza atlūgumus.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Paldies Rekurzemītei par Veltas pāruzvārdošanu!!! Vai tik nav kļūdiņa??? Bet varbūt viņai vieglāk pasīti nomainīt uz jauno uzvārdu - Vīduša?!? Vai varbūt viņa no vakardienas pārprecējusies???- tad, atvainojiet, nezināju.......... Ja tā, tad apsveicu, Veltiņ!!!)::)::

pirms 8 gadiem, 2013.05.17 23:20

Pāvilostā