Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pāvilostā aicina uz sanāksmēm par novada teritorijas plānojumu

Šobrīd Pāvilosta novada teritorijai kopumā tiek izstrādāts jauns teritorijas plānojums. Pašreiz novada teritorijā ir spēkā trīs tā atsevišķo administratīvo vienību: Pāvilostas, Sakas un Vērgales pagasta teritoriju plānojumi, kas izstrādāti ar atšķirīgām pieejām un kuros plānota liela izmantošanas dažādība, brīžiem pat iespējams savstarpēji konfiktējošas, ziņo Pāvilostas novads.

Lai novada turpmākā attīstība būtu līdzsvarota un pilnvērtīga, un tajā savienotu visas intereses, iedzīvotājus aicina iesaistīties teritorijas plānošanas jautājumiem veltītās sanāksmēs, kas notiks:

Saraiķos 24. aprīlī plkst.14.00 Saraiķu bibliotēkā;

Ziemupē 24. aprīlī plkst.16.00 Ziemupes tautas namā;

Vērgalē 24. aprīlī plkst.18.00 Vērgales kultūras namā;

Ulmalē 25. aprīlī plkst.15.00 Ulmales bibliotēkā;

Pāvilostā 25. aprīlī plkst.17.00 Pāvilostas novada pašvaldības apspriežu zālē.

Tematisko sanāksmju mērķis ir noskaidrot iedzīvotāju viedokli plānošanas procesa laikā pirms pirmās teritorijas plānojuma redakcijas izstrādes un nodošanas sabiedriskajai apspriešanai.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā