Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pāvilostā aicina ieteikt Gada novadniekus

Pāvilostā aicina ieteikt aizvadītā gada veiksmīgākos novadniekus.

Tiks noteikts "Gada novadnieks 2012", "Gada sportists 2012" un "Jaunietis novadam 2012".

Nomināciju "Gada novadnieks 2012" piešķir par nozīmīgu ieguldījumu kādā valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, saimnieciskajā un privātuzņēmuma darbā 2012.gadā.

Nominācijas "Gada sportists 2012" un "Jaunietis novadam 2012" piešķir kā apbalvojumu par sevišķiem nopelniem Pāvilostas novada labā 2012.gadā.

Kandidatūras nominācijai izvirza Pāvilostas pilsētas, Vērgales un Sakas pagastu iedzīvotāji, aizpildot aptaujas anketu. Nobalsot var novada pašvaldībā, pagastu pārvaldēs, tūrisma informācijas centrā Pāvilostā un bibliotēkās līdz 2012.gada 20.oktobrim.

Nominēšana notiks Latvijas Republikas proklamēšanas dienas svinīgajos pasākumos 2012.gada 16.novembrī Vērgales kultūras namā un 2012.gada 18.novembrī Pāvilostas pilsētas kultūras namā.

ANKETA.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā